Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogy lehet a...

Minecraftban hogy lehet a csille haladási irányát megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Utazásra használnám a csillét és ugye a csillének mögöttem kell lennie ezáltal ha bedobom a szenet magam mögé a kemencés csillébe akkor hátrafele fog menni, mert ugye abba az irányba nézek. Hogy lehet megoldani hogy a másik irányba menjen? Azt írták valahol hogy mégegyszer rá kell kattintani de az nem hat. Ugyanúgy az ütköző irányába akar menni :/
2016. febr. 9. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
amerre az elején meglököd, arra fog menni. Ezt megváltoztatni úgy tudod, hogy megáll a csille, és újra mozgásba lendíted a másik irányba.
2016. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Davidson996 válasza:
Azthiszem úgy van kitalálva, hogy összecsatlakozik a csillével amit mögé raksz és azt nem tolja, hanem húzza maga után, mint ahogyan egy mozdony teszi legtöbb esetben. Ergo tedd le a szenes csilléd, kapcsolj mögé egy másikat, ülj abba és akkor majd húz. Nem tudom van-e fix iránya a csillének, szerintem nincs, de ha van, akkor meg készítesz egy hurkot sínből és megfordítod 180°ban.. vagy kiütöd, összerakod újra az invedben és lerakod újra.
2016. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!