Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Könyvtárban lehet társasozni?

Cseriii kérdése:

Könyvtárban lehet társasozni?

Figyelt kérdés
Vagy ha könyvtárban nem akkor tudtok mondani helyeket ahol lehet? várom a válaszokat. köszi! Amúgy a Game of Thrones-t csapatnánk

2016. febr. 9. 19:26
 1/8 Joe$ válasza:

Lehetni lehet csak nem szabad!

És társasozhatsz otthon,std.(most én sem tudok többet)

2016. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtál városst, ezért nem tudunk ajánlani olyan helyet, ahol mások összejárnak társasozni.


Könyvtárban lehetne, ha megkérditek, hogy 3-4-5 órára voltaképp tietek lehet-e az egiyk asztla. Nyivlán, ha aligbeszéltzek, és halkan, nem igen lehetne kifogásuk ellene - de ez elmélet, minden köynvtár más, a sulis könyvtáramban megengedték.


Vanna olyan kávézók, ahol lehet, lehet nálatok is, esetleg az iskoládban, ha már nem tanulsz, akkor nyilván keisett, de simán előfordulhat az is, hogy megkérdezed avolt iskoládat, vagy egyik haverodáét, hogy néha szeretnétek bemenni játszani egy terembe, megoldható-e - szeirntem simán.

2016. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Joe$ válasza:
Ja!
2016. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Budapest! gondoltam itt első sorban a Szabó Ervinre..
2016. febr. 9. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltam már több olyan könyvtárban is, ahol alapból voltak társasjátékok. Így biztos lehet valahol.
2016. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Budapesten konkrétan van egy Board Game Cafe nevű hely (Nagyenyed utca), ami kifejezetten egy társasozós kávézó.

[link]

2016. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. febr. 9. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:

nem lehet könyvtárban társasozni. Még itthon se tudok senkivel, nemhogy máshol másokkal.


A Board Game Caféból, meg az egyéb ilyen helyekről ki vagyok tiltva (szerintem), mert rendszeresen jelentkeztem oda állásinterjúkban és nem vettek fel. Feltételezem ez azt jelenti, hogy nem bírnak. Se Müszi, se ilyesmi.


Ebből következik, hogy ha olyan helyeken se engedik, ahol "lehetne", akkor könyvtárban se lehet, ahol tényleg nem lehet.

2016. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!