Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks-ban mik a...

World of Tanks-ban mik a legjobb stat padder tankok? (Artyt pls ne írjatok)

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 20:50
 1/8 anonim válasza:
100%
ELC AMX-el lehet jól statot húzni 3-at lőssz vele már megvan az unicum stat, csak hát azt le is kell vele adni (750 dmg unicum stat átlag smg. 240), valamint a cromwellt illetve a T-150-et ajánlanám. A T-150-el szinte csak retardok játszanak ezért nagyon kevés az elvárt sebzés, a cromwell az meg cromwell, kész. az egy istenkirály tank, szinte minden csatám 1200-1500 dmg között van ami már lila stat vele. de persze ez mind játékstílus függő, lehet hogy ezek a tankok neked nem annyira állnak a kezedre és egy teljesen másik tankban fogod megtalálni azt amit keresel. Én speciel a centurion 1-el húzom legjobban a statom mert annak ellenére, hogy mindenki szerint "szar" tank nekem mindig 2-2,2 ezer sebzéseim vannak vele. Sok szerencsét hogy megtaláld a nyerő tankot!
2016. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HUN_Sector ***** válasza:
78%
A sima su100 úgy generálja a wn8-at, hogy kiszakad a monitorból a lila számsor :) Pár lövéssel már kék, lila vagy, pontos, nagyot sebez, jó az átütése, jó a camo-d, gyors vagy.
2016. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az m46 vagy m48 patton mennyire stat padder mert én először arra gondoltam.
2016. febr. 10. 14:40
 4/8 HUN_Sector ***** válasza:
Az amcsi közepesek jellemzően nem tartoznak a statpadderek közé
2016. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
T67 még mindig magasabb szinteken Obj. 260 de itt egy link: [link]
2016. febr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked a legjobbak közé tartoznak e a light tankok de egyértelmű hogy azokkal lehet leginkább wn8-t húzni, persze sokan előremennek a csata első percében és kinyíratják magukat de ha megtanul okosan játszani vele az ember akkor iszonyatosan jól lehet húzni a statot vele. :)
2016. febr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 HUN_Sector ***** válasza:

elc-vel (jó, bár az inkább td - 3 lövés után lila a statod, wz 132-vel kb 1200 sebzés felett kezdesz belilulni).


Célszerű azokat a tankokat jól elsajátítani, amelyeket kevesen játszanak, mert ott kisebb az elvárt wn8 érték.

A linkelt target damage oldal nagyon hasznos, javaslom nézd át. Megadja, hogy melyik tankkal mennyi sebzés után milyen színű lesz a statod. (spot és assist nem számít a wn8 értékbe bele)

2016. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Amivel a legkevesebben játszanak? Akkor vedd meg a Churchill Gun Carrige-t és statpadderkedj azzal. Meg amivel még kevesen játszanak azok a prém tankok. De szerintem még azokkal is kevesebben játszanak mint a Churchill GC-vel.
2016. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!