Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Linuxra steamet tettem, miért...

Linuxra steamet tettem, miért nem működik?

Figyelt kérdés
Fel szerettem volna telepíteni a steamet linuxra(ubuntu 12.04lts), de nem megy, mert szerintem valamit elrontottam és mindig valami fájlokat keres. Szerintem tudom mit rondottam el, de nemtudom letörölni a gépemről, hogyan tovább? Köszönöm a segítséget!

2016. febr. 10. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

VGA driver fel van telepítve?

Szoftverközpontból telepítetted a steamet?

2016. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a VGA driver, de szoftverközpontól leszedtem a steam-launchert és onnan telepítette is a steamet, de most, ha elindítom a steam launchert, nem csinál semmit!
2016. febr. 10. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:

nyisd meg a terminált,és írd be : steam

majd nyomsz egy entert,és ha minden igaz,elkezdi letölteni a teljes steamklienset a launcher.

2016. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a vga driver telepítéséhez itt a saját videóm : https://www.youtube.com/watch?v=h4Dt9nBcSBg


ha egyébb segítségre van szükséget,bátran írj rám privátba. :)

2016. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A steamet eltudom indítani, de telepítés közben valami hibaüzenetet dob ki és nem enged tovább, vagyis nem instalállja tovább. Ezért szeretném letörölni az egészet és újrakezdeni, de nem tudom letörölni!
2016. febr. 10. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:

telepítsd fel a vga drivert,és próbáld meg utána elindítani.

lehet,hogy érdemes lenne a 12-es ubit 14-esre frissíteni,ha még nem próbáltad.

2016. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy legalább egy hibaüzenetet írnál, komolyan honnan tudjuk hogy mi a baj?
2016. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:

Attól, hogy letörlöd-újratelepíted, nem javul meg, ez nem win. A saját könyvtáradban a steam konfigjait kell megkeresned, és azokkal dolgozni.

A hibaüzenetet jó lenne közölni, sokminden kiderül abból is.

2016. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!