Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jó a laptopon a SIMS4?

Fanta212 kérdése:

Miért nem jó a laptopon a SIMS4?

Figyelt kérdés

Megvettem eredetiben a játékot. Nagyon jó, csak 30 perc után elsötétül a képernyő, és kikapcsol. Menteni tudok, de szeretnék vele tobbet játszani..

Játékbeállítások a minimumon vannak, win8-am van, ha tudtok olyan programot, tippet, trükköt, amivel meghosszabítható a játékidő, megköszönném!

(Rendszerinfrmációkat le tudom írni)


2016. febr. 11. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ártana leírni akkor :D

Első tippem az lenne, hogy megtellik a ramod, a második, hogy túlmelegszik a gép.


Pontos notebook név? Használsz notebook hűtőt? Hol használod a gépet, asztalon, ágyban, székben stb?

2016. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Valószínű, hogy túlmelegszik. Felforrósodik, elég hamar, akkor produkálja a kikapcsolást.

Iróasztalon használom.

Ez egy régi laptop, tesómtól van (uj játék - régi laptopon, na ez a baj..)


Nem tudom a márkáját, használtan kaptam, nagy szürke xD

Amúgy hp van a fedőlapján, és ALTEC lanbing felirat a billentyűzeten. Ebbl találd ki:D Ez ilyen márkanélküli..


Azért összevetem az adatait a játék rendszerkövetelmeivel:

Operációs rendszer: windows 8 pro

Processzor: Intel (R) Core (TM) i3 CPU M330 @ 2,13Ghz, 2133Mhz, 2 mag, 4 logikai processzor

RAM: 2 Gb

Teljes, virtuális memória 5,11Gb (ez kevésnek tűnik, 9Gb kéne)

Videókártyáról nincs információm


Sims 3-al is ugyanezt csinálta, de az vhogy "megjavult", és tudtam vele 40 perceket, sőt 1,5 órát is játszani.


Válaszokat köszönöm előre is !

2016. febr. 12. 08:18
 3/3 A kérdező kommentje:

Kicsavaroztam a hátlapot, kitisztítottam, portalanítottam a gépet, kupakkal megemeltem, és tettem al egy kis hűtő 'dobozt'


Több, mint egy órán át játszottam.:-)))))

(tovább is bírja, csak kiléptem..)

:

:))))))))

2016. febr. 12. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!