Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter-Strike Gloabal Offensi...

Counter-Strike Gloabal Offensive skin eladása igazi pénzért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy cs:go-ba fegyver skint adjak el igazi pénzért.

Mármint olyan weboldalra gondolok, ahol talán eladom a fegyverem, és utána utalják a kártyámra, vagy paypalra.

Úgy is jó ha paypalra utalják, de elsősorban a bankkártya a lényeges, és viszonylag gyors alegyen.

Legyenek szívesek megbízható oldalakat ajánlani.

Köszönöm!



2016. febr. 11. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Steam!
2016. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ott sajnos nem lehet.

2016. febr. 11. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyen lehetőség nincs neten, mivel az első ilyen után zárolják az egész steam fiókodat a szabályok megszegéséért.


Az egyetlen mód, ha eladod steamen belül, de azt is csak az ottani játékokra tudod beváltani.


Nem hülyék a steamnél se, pont az a lényeg, hogy mindenképp ott költsd el a pénzedet.

2016. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igaz,de viszont kedves 2., ez a weboldal működhet?

[link]

állítólag itt működik, de nem vagyok benne biztos.

2016. febr. 11. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Működni lehet működik... De ha nem steam-en adod-veszed tíltanak.
2016. febr. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség ahogy van.

Nem tiltanak, és nem is fognak.

Csak szeretném ha valaki segítene, hogy hogyan is oldjam meg.

Adjatok ts is-t és ott is elmagyarázhatjátok, hogy hogy is van ez.

2016. febr. 12. 09:01
 7/11 anonim ***** válasza:

A sok hülye, istenem :D


opskins.com teljesen megbízható, én is most adtam el egy kést (60e Ft) és meg is kaptam PayPal-ra.

2016. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válasz! :)
2016. febr. 12. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:
CSGOLounge-n lehet ajánlatot tenni,PayPal-re utalnak neked pénzt,te meg odaadod a kést.
2016. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm így csinálja: steamen eladja a cuccokat ami a steam pénztárcájában landol és amikor nagy leárazások vannak, bevásárol mindenféle játékból (gifteket) amiket aztán nezen hírdet. Megbeszélés után a vevő átutalja a számla számára a megfelelő összeget ő pedig küldi a játékot. az ilyen módszernél kell egy kis bizalom az eladó felé de am sokan csinálják így, én több játékot így vettem :)
2016. márc. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!