Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy régi androidos játékot...

Htvbb kérdése:

Egy régi androidos játékot keresek. Mi lehet?

Figyelt kérdés
A tabletemre volt letöltve már vagy 3-4 éve egy játék. A lényege az volt, hogy egy egy tapadókorong szájú kis lénnyel kellett a az összes buborékot kipukkasztani, amik a szint elején megjelentek. Amíg az összes ki nem pukkadt nem lehetett feljebb jutni, de csak meghatározott számú lövés volt. Közben lehetett csillagokat gyűjteni, amikért aztán másféle lényecskéket lehetett venni, volt valami halszerű, egy szellem, denevér stb. Valahányszor elindítottam a játékot elölről kellett kezdeni, tehát nem szintteljesítős volt. Sajnos már nem tudom milyen fiókkal voltam oda bejelentkezve, így nem tudom visszakeresni sem. Ha valaki esetleg ismeri, megosztaná velem?

2016. febr. 12. 21:06
 1/2 Joe$ válasza:
Én ajánlom a dodle jumpot!
2016. febr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fonixportal válasza:
Bocs hogy ide írok de én is keresek egy játékot a paraméterei a játéknak van 4 karaktered a játékban egy Warrior azaz harcos van két Priest azaz Pap és egy Gyógyító velük kell külömböző pályákon 6 vagy hét ellenfél ellen harcolni és külömböző szintek elérése után kapnak új képességeket ellenfeleik egyszemű gorgók csontvázak lila és vörös ördögök azokra emlékszem úgy beszélnek mikor lépnek hogy Csakarak lángoló koponyák azt mondják Naja íjász csontvázak tűzvarázsló csontvázak és még pár más.
2017. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!