Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell játszani a Metal...

Hogy kell játszani a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain-nel? Nekem sehogy se megy

Figyelt kérdés

Sok lopakodós játékkal játszom, és nagyon szeretem őket (Hitman, Splinter cell stb.) de a Phantom pain nehezen megy.


- Póbálok úgy játszani, hogy ne öljek, de ha leütöm az ellenfelet egy idő után felkel és riadoztat mindenkit.

- Ha el kell foglalnom egy célpontot három-négy őr is ott áll és ha el akarom őket csalni, akkor jönnek mindannyian és megint csak nem tudom észrevétlenül leszedni a bandát.

- Néztem a fegyvertárat, van egyáltalán kábító lövedék?


Valami jó taktikai tanács?


2016. febr. 14. 13:38
 1/2 Amarok Tonrar ***** válasza:

Ne üsd le. Használd a kábító lövedékes fegyvereket (alapból kapsz egy pisztolyt), vagy bármit aminek ZZZ jele van és nem STN. A STN (stun) rövidebb ideig tart.

Ha mégis fegyver nélkül akarod, akkor kapd el, és fojtószorítással kábítsd el. Ha muszáj gyorsan megoldani közelről, akkor vágd neki valaminek (a talaj nem számít, falra vagy tárgyra gondolok).

A kábítólövedékekkel célozz fejre.

Amint lehet, fejleszd ki a sneaking suit-ot, és éjjel menj küldetésekre. Ezzel a ruhával éjjel nem nagyon látszol, ha lopakodva mész, ráadásul teljesen közel lopakodhatsz az ellenfelekhez, hogy elkapd őket, vagy fegyvert szegezz rájuk.

Az ellenfelek helye változik, ahogy járőröznek, vagy változik a napszak, légy türelmes. Elcsalni őket a "kopogtatással", vagy az üres tárak eldobásával tudod. A későbbiekben több módod is lesz rá.

Lopakodó karakternek a legjobb társ a kutya (farkas).

2016. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2016. ápr. 26. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!