Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kicrashel az MTA minden nélkül?

Kicrashel az MTA minden nélkül?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy játszani a szeretnék a SeeMTA-n, de nem tudok. Felcsatlakozok a szerverre, betölti amit kell, utánna kidob. Néha így, néha úgy, egyszer van hibaüzenet, egyszer nincs, egyszer nemtud hivatkozni a memóriacímre. Régebben be se jött a loginpanel, aztán bejött és eljutottam a városbemutatához, de ott kidobott, most megint nem jön jut tovább...Mi lehet a gond? A gép: i5, gtx 960 és 8gb ram, win 10 #64

2016. febr. 14. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nem kompatibilis a san andreas a win10-el...


Próbáld kompatibilizálni vagy rendszer gazdaként indítani.

2016. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oké, de minden embernek működik minden oprendszerrel, csak nekem nem. Eddig Win 8.1-t használtam és azzal sem ment, szóval szerintem a rendszerrel van a gond.
2016. febr. 15. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Samp engem is kidobált win7 professional-al, de érdekes nem minden szerverről csak ahol többen voltak mint 20-an, kb 2-3 perc játék után. Pedig jó a netem is...nem tudtam meg mitől lehetett de meguntam nem játszok vele online.
2016. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!