Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokémon IV-ik generációban...

Pokémon IV-ik generációban lehet még trade-elni?

Figyelt kérdés

Ugye van Goldenrod városban (HG/SS) a Global Trade Center, ahol elvileg lehet cserélgetni más játékosokkal. Bementem, de konkrétan csak egy darab játékossal találkoztam, vele cseréltem is.


Először azt hittem azért, mert most ugye a VI. generáció a menő, és talán már nem igazán játszanak a régebbi verziókkal.


Később felmentem egy chat oldalra, ahol olyasmit mondtak hogy a Black/White óta nem lehet wifizni és Global Trade-elni. Pedig nekem sikerült!



2016. febr. 15. 21:19
 1/2 Krisipoke ***** válasza:

Igen, elvileg egy ideje lekapcsolták a Nintendo DS és a Wii szervereket, szóval azoknak a játékoknak elvileg nem kéne működnie neten...


Cserélni egyébként mindenképp lehet még, csak éppen lokálisan, nem neten keresztül.

2016. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Nálam valamiért 100% működik a WiFi rajta...


A lokális cserével csak az a bajom, hogy nincs olyan barátom/ismerősöm/akárki a közelemben aki pokémonozik.

2016. febr. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!