Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elmenne rajta a sims 3 +összes...

Elmenne rajta a sims 3 +összes kiegészítő?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy tudjátok e ,de az ncore-on van egy olyan letölthetési lehetőség hogy az alap sims3-mat + az összes kiegészítőt letölti. Nos ez összesen 31Gb. Ezt egy laptopra szeretném letölteni még hozzá egy lenovo G50-45-re. 2Gb. ramos. Olvasgattam egy kicsit utána és egy páran írták,hogy nekik jól fut nem fagy le stb. Meg voltak olyanok akiknek leáll egy idő után. Ti mit gondoltok? Nálam mennyi lehet az esély rá,hogy ha nem is akadozás mentesen (azt nem is várom el) de legalább elvigye úgy hogy ne álljon le?

Köszönöm a válaszokat:) A normálisaknak megy a zöld kéz!



2016. febr. 16. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Szerintem simán futni fog rajta, bár ez sokban függ tőled is. Van néhány titka, hogyan tartsd "fitten" a játékodat. Ne legyen sok schreenshot, videó a játék mappájában, ne ments el tömegesen simeket, házakat, állatokat stb. Ne legyen túl sok családod (a 15 db még bőven jó). Az egyedi tartalmakat kerüld, vagy csak keveset. Figyelj oda milyen csalókódokat használsz és hogyan.

Ha ezeket figyelembe veszed, nem lehet vele baj véleményem szerint!


Nálunk pl két gépen is van. Az egyik régi asztali, szintén 2GB rammal, kevés tárhellyel, alap játékkal+két kiegészítő hiányzik az összes többi rajta van. A másik a laptopom, 8GB ram tömérdek belső hely és olyan dög lassú a játék, hogy gondoltam már sokszor, újra kellene raknom az egészet és befejezni a letöltögetést (alap+ 5 kiegészítő és temérdek egyedi tartalom és pose).

2016. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel fel sok Fő kiegészítőt, gondolok itt házi kedvencek, leszáll az éj, álomállások. Nem pont ezek csak az ezekhez hasonló nagyobb kiegészítők akkor viszonylag jól fut a játék.
2016. febr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!