Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Legendary edition van...

Pain11 kérdése:

Skyrim Legendary edition van fent, minden legújabb patchel és magyarítással, még is ha veszek egy házat akkor valamiért nem tudom bővíteni, az az a bútorokat bele venni az adott személytől, párat?

Figyelt kérdés
enged, de valamelyiknél Pl WhiteRun-ba a házamba, oda az alkimista részt nem tudom megvenni, rá nyomok és elveszi a pénzem, de a házba nem kerül be semmi. Van valami megoldás? :D ?
2016. febr. 16. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Öhm ha jól emlékszem a whiterunos házban az alkimista rész helyére lehetett megvenni a gyerekszobát. Sztem itt lesz a gond. :) valószínűleg megvetted a gyerekszobát azután h megvetted az alkimista részt így az felül írta azt. Szerintem. De ne foglalkozz vele, cuccok tárolására elég az a kis ház, gyűjts sok aranyat és vedd meg majd rendezd be azt a házat amit a nemtom melyik városban lehet megvenni xD bal felső sarokban van egy hegyen, a kastély rész kinyúlik egy ilyen boltíves sziklára nagyon menci. Az a legszebb város sztem :) az amelyikben amikor belépsz, lefejeznek egy embert. Vagy mivel legendary edition, vehetsz magadnak saját telket, építs saját házat. Kicsit sok idő mindent össze szedni de megéri :) 3 hely van az egyik az Falkreath környékén, Falkreath ban elmész a Jarlhoz és ha sok küldit csinálsz a népének (5 db) akk megveheted a telket. Agyag és kő lelőhely van ott, fát tudsz venni, a fűrész telepeken érdeklődj víz mellett vannak. A legsz arabb az üveg meg egyéb apróságok beszerzése mert sok kell de kevés van a boltokban. Szeget ilyesmit tudsz csinálni, alap szintű kovácsolás elég neki. Vasat gondolom tudsz lopni :D én azt is mindig abból a településből szerzem ahol az a drága de jó ház van. Ott a kovács mindig elmegy és te szétlophatod a boltot :P nem a kinti, bent is van egy csávó. bent van egy csomó vasrúd :) közben megnéztem, magyarítással magányvára a város neve
2016. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!