Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire költsem a workshop...

Mire költsem a workshop pontjaimat a Walking War Robots nevű játékban?

Figyelt kérdés
Van 6000 pontom, vegyek egy Stalkert vagy egy e sg Tarant vagy gyyüjtsek még tovább Carnage ra? Egyébként Natasha az jó?

#játék #telefon #Android #Walking War Robots
2016. febr. 16. 19:28
 1/2 kaiu válasza:

Hát a robot ne sokat számít hidd el xD én vettem egy leo-t

120k élet 19km/h 1 heavy 3 light hely és siman megolnek vele fegyverre gyüjts sztem a stalkert nem rossz csak kevés a fegyver hely. A carnage se a legjobb keves elet + lassú is hamar kilövik max gyüjts rhinora azt lattam harc közbe is eleg jo, viszont fegyver slot hát két thunder nem annyira jó.

A tarant drága annyit ér mint 2 darab pinata. A natasa sem a legjobb. Gyüjts rhinore stalkera eg leora és a leora rakj tundereket, a rhinora közel harci fegyokat mert van neki alapbol pajzsa ami jó a stalkerra meg távol harcit. Xd

2016. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mindenképp gyűjts egy Rhino-ra elsőnek+ 2xOrkan-ra szóval 2xOrkan+2xEP Magnum vagy 2xPinata, ja és Stalkert is vegyél mindenképp nekem most lvl10 Fujin (3xlvl10 Taran) lvl10 Carnage(2xlvl10 Thunder ezzel zúzom a többi robotot xD az egyik kedvencem) lvl10 Rhino (2xlvl10 Orkan+2xlvl10 Pinata) lvl10 Stalker(2xlvl10EP Magnum)

Ezeket a robotokat használom se kosebbik karimon van egy lvl7 Raijin(2xlvl8 Zeus) meg egy lvl5-ös Mészárszék de nem használom inkább maradtam a másiknál, az aranyat mindenképp gyűjtsd, ja és ha kell pár tipp hogy hogy tudsz szinte minden meccs után 10 aranyat szerezni segítek szívesen :)

2016. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!