Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft segítség a...

World of Warcraft segítség a kezdésben?

Figyelt kérdés
Milyen fajt, illetve milyen kasztot ajánlanátok egy kezdő játékosnak? Melyik szerveren van a legtöbb magyar játékos? Allisnak vagy Hordásnak jobb lenni?

2016. febr. 17. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni. Nézegesd, próbáld ki, hogy melyik jön be jobban. Egyiknek, másiknek eltérnek bizonyos tulajdonságai, de mindent lehet kompenzálni mással.


Nekem pl. az egyik kedvencem a draenei volt. A kedvenc kasztjaimm meg a sámán és a warlock.

Habár már jó régen nem játszottam. Ezek az újítások nem jöttek be.

2016. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ. Eredeti vagy törtszerver? Mert minden kiegészítőben másokkal volt érdemes játszani. Pl Wotlk-ben jó volt healernek lenni, nagyon erősek voltak a healerek, főként a resto sámán.

Azt kellene eldönteni, hogy caster, damage doner, vagy healer szeretnél lenni és pvp vagy pve... No meg hogy a szervered hányas patchhel működik. :)

Ha ezeket elárulod, akkor le van szűkítve a kör és könnyebb ajánlani neked karaktert :)

2016. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Warlords of Draenor-ig van meg. Eredeti, és csakis PvE szerveren szeretnék játszani. Van kb. egy hónap tapasztalatom Taurin ott Blood Elf Priest voltam, de nem nagyon tetszett. Idegesített hogy lassú volt a Smite nevű képessége. Undead Mage-el pedig az volt a problémám hogy nem tudtam megcsinálni egy küldetést mert mindig megöltek az egyszerű murloc-ok.

Olyan kasztot keresnék ami aránylag nagyot sebez de nem hal meg attól hogy beleütnek párat.

2016. febr. 17. 15:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Paladin. Erős armor, jó túlélő, több életmentő képességgel. Ráadásul mára agyon van butítva még egy 8éves is kezelni tudja, semmi nehézség nincs benne.
2016. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Paladinnak +1, soloban a kisebb instákat a halhatatlan pajzzsal simán végigtolja.


Én alliance oldalon embert szerettem a faji képessége miatt, ha lebénítottak ki tudtad szabadítani magad.

2016. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Paladin törp volt a kedvencem, mert olyan hangulatos volt :)
2016. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Human csak PvP-re jó, mármint a Racialja.
2016. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Warlock,hunter a petje mindent letankol
2016. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem is írták, neked egy paladin kell :D Pvp-re jó dmg, nem fog meghalni a murlockoktól, és self healje is van. A racial miatt pedig tényleg a human az egyik legjobb. :)
2016. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
pve-re* elírtam bocsi
2016. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!