Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem bírom aktiválni a...

Miért nem bírom aktiválni a Battlefield 3 Prémium Edition tagságom?

Figyelt kérdés
Egyszer már megtörtént a dolog, de most újra kellett rakni a gépem. Ha az Origin termék kód beváltás menüre megyek ott azt írja ki, hogy "ezt a kódot már felhasználták". Igen én, amikor először felraktam a játékot. Hogy tudom újra telepíteni vagy frissíteni ?

2016. febr. 17. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Belépsz ugyan abba az origin fiókba, amin aktiváltad a játékot. Onnantól kezdve csak megnyitod a könyvtáradat, telepíted a játékot és játszol vele.
2016. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, csak egyszer kell aktiválni, utána bármikor letölthető.


A lényeg: ha egyszer letöltötted és utána újra kell installálni a windows-t, nem kell megint letölteni az egész 35gigát, mert nagyon sok idő. a windows újrarakása előtt az origin games könyvtárból a bf3 könyvtárat át kell másolni egy másik partícióra és az új windows-ban csak be kell másolni az origin games könyvtárba. az első indításkor ellenőrzi a fájlokat, az eltart egy ideig, de öt perc után fut a játék. nem kell állandóan letöltögetni.

2016. febr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!