Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? (origin)

Figyelt kérdés

szerinted az mi lehet, hogy előrendeltem originen egy játékot, de a pénzt meg nem vonta le a száméámról, (se a bank netes oldalán nem mutatja hogy levont e volna valamit, se a paypalon), de a játék meg ott van az origin játékkönyvtárban


- az előrendelt játéknál csinálhatja ezt, vagy csak akkor vonja le, ha megjelent? (ez hülyeség :D)


- írjak az origin supportnak?


-paypallal vettem szóval elvileg azonnal lekellene vonnia


-kb kedden délután fél 4 körül vettem meg


-még az origin Refundnál (ahol visszalehet igényelni a pénzt) sincs ott a játék


- a játék jövő héten jelenik meg


- szerintetek mit csináljak?



2016. febr. 17. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a megjelenéskor vonja le. Gondolom attól, hogy a könyvtáradban van, nem lehet vele egyelőre játszani.
2016. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még jó. Írtam is, hogy jövő héten jelenik meg :D
2016. febr. 17. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A pénzt akkor vonja le ha megjelenik. De ez szerintem le is van valahol írva.
2016. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnézten Origin megrendelési és fizetési GYIK ott nem volt benne ilyesmi.


Origin kliensben, rendelési előzméyneimben ott van 1x sikertelen (ez nem tudom miért) és a legutolsó meg feldolgozás alatt:

Fizetési módozatodat megterheltük a megrendelés összegével, de lehetséges, hogy egyes termékek még nem kerültek kézbesítésre.

2016. febr. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!