Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a számtógépes játéknak a neve?

Mi a számtógépes játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Van egy régi játék, aminek nem emlékszem a címére. Az interneten kerestem már sokat de ott sem találtam.

A játék arról szólt, hogy kereskedőként Európában utaztunk, vettük az árut és eladtuk. Nagyjából az 1200 as években játszódhatott, a dátumot is ki írta. A játék neve, legalábbis én arra emlékszem, hogy volt benne egy anno szó. Megnéztem, és nem találtam az anno sorozatban.

Embereket is lehetett felfogadni, lovagokat is akár, ha sok pénzed volt, mert útközben sokszor megtámadtak.

A városban külön boltokba lehetett menni, bankban hitelt lehetett felvenni, még saját házat is tudtál venni, és azt fejleszteni, ahogyan a szekeret amin mentél. Nem felülnézetes, régi játék, 2003-2004 körül játszhattam vele, de már akkor is nagyon réginek számíthatott, talán egy pc guru-s lemezen lehetett kiegészítő játék.

Ennyire emlékszek, remélem ez alapján beugrik valakinek, hogy mégis melyik játék lehet ez.



2016. febr. 18. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
1193 Anno Domini: Merchants and Crusader
2016. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!