Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mely junglert ajáljátok?

Mely junglert ajáljátok?

Figyelt kérdés

Szival az lenne a kérdésem hogy van 4 jg karakter akikkel jól tudok játszani. Az lenne a kérdésem hogy ti melyiket ajáljátom + talasztalat! A hősök: Fiddlesticks a brutal lifesteal es a cc miatt, Nocturne, Kha'Zix és Rengar!


Előre is köszi!


2016. febr. 18. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiddle semmit nem ér normális ellenfél ellen, mert amint szívni kezdesz kapsz 1 CC-t te is (stun, knockup, fear, charm stb) aztán annyi volt. Ultival tudsz hatékonyan beugrálni, de az meg nincsen percenként.


Nocturne jó, ha megfelelően építed, viszont junglernek inkább tankos karakter való, mert topon is egyre több az ad karakter, ha nincs tank akkor late gameben ki is kaptatok.


KhaZix so-so, régen erősebb volt, én inkább topra vinném.


Rengar nem rossz, de az is inkább topos.


Ha ezek vannak, akkor rengar. Ha van más is, akkor Sejuani, Jarvan 4, Rammus, esetleg Elise.

2016. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi!
2016. febr. 18. 22:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi!
2016. febr. 18. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Evelynn is mehet bár az elég skilled karakter szóval elsőre nehogy azt hidd h menni fog :DD én őt használom jng-be mindig.
2016. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már használtam Evelynnt csak nem jgben :D Köszi itt is ment a pacsi
2016. márc. 6. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!