Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot ajánlanátok,...

Adszas kérdése:

Melyik játékot ajánlanátok, amivel sokáig el lehet szórakozni, élethű?

Figyelt kérdés
újabb játékokra gondolok(2013-2016),szórakoztató legyen és 3napnál több ideig tartson a kijátszása.

2016. febr. 19. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy mi a szórakoztató, azt embere válogatja, élethű játékokkal meg nem játszom.
2016. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Yoni03 ***** válasza:
Saints Row sorozat, Life is Strange :D
2016. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mit takar az élethű? Jó grafika? Jelenkori történések? Semmi szuper erő stb?


Én pl ajánlanám a Dragon Age: Inquisition-t, csak 82 órám ment rá, mire kijátszottam egyszer. És van neki 2 előző része is. Esetleg Witcher sorozat


Stratégiainál én a régebbieket szeretem, Age of Empires 3, Empire Earth 3, de egy Sid Meier Civilisation 5-tel is el lehet lenni.


Körökre osztottnál ott van a Child of Light, én elég sokáig elvoltam vele, igaz minden apróságra rámentem. Esetleg egy Darkest Dungeon, már 5 napja szívatom magam vele, minden arra megy, hogy kikapj.


Túlélősnek ott a dont Starve, kezdésnek mondjuk a RoG kiegészítő nélkül érdemes belevágni. Nekem volt tapasztalatom az alap játékkal, RoGban általában 1 hét alatt mindig elpatkolt a karakterem.


Különböző simulátorokkal is el lehet elég sokáig lenni (Euro Truck Simulator 2, Farming Simulator 2015 stb).


hack and slashnek ott van az Incredible Adventures of Van Helsing 1-3, Diablo 2-3, vagy MMOban megjelent a Blade and Soul.


MMORPG-k: Guild Wars 2 (az alap játék már ingyenes), TERA, Aion, Blade and Soul, Elder Scrolls Online stb.

2016. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

GTA V

Fallout 4

Cities: Skylines

The Binding of Isaac: Rebirth

Plague Inc: Evolved

American Truck Simulator

Witcher 3


De jó lenne tudni milyen játékokat szeretsz és akkor írok többet.

2016. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Evil Within, nagyon szép a grafikája és jó a sztori.
2016. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok,élethű alatt egyébként jó grafikát akartam értetni.
2016. febr. 20. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:

CS-GO is nevezhető élethűnek, és elég élethű, hogy élő emberek játsszák. Az már kérdés, hogy szeretsz-e lövöldözni emberekre. L4D2 zombikra lövöldözés...

Az élethű fogalom elég tág, hiszen azt nevezik annak ami létező, és tökéletesen bele tudod élni magad. Zombi meg ugye nincs. :)


Mi az amivel sokáig lehet szórakozni?


Ez ősidők óta ugyan az. Emberek játszanak benne.

Mai nyelvre lefordítva Online.

Mindig mást hoz, mert az ember a legnagyobb változó.

2016. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én mindenképpen a Life is strange-et ajánlom. Már kivittem a játékot és baromira tetszett. A játék története magába szippantott, a szereplőket megszerettem, minden nagyon egyedi volt, a grafika hihetetlenül fantasztikus, és rengeteg fordulat volt benne. Minden rajtad és a döntéseiden múlik. Ezen kívül ott van még két játék a Life is Strange: Before the storm és a Life is very strange. Állítólag az utóbbi játék az előzménye a Before the stormnak. Természetesen ennek a 3 játéknak ugyanaz a készítője, és ez azt jelenti: Ha az első tetszett (lenyűgözött) akkor a többi iránt is valószínűleg így fogsz érezni. Egyébként azt ajánlom a játék végigjátszása előtt ne nézz róla videókat, mert az befolyásolhatja a döntéseidet. (bocs a helyesírás miatt) (:
2018. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!