Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti szeretitek a theVR-t?

Ti szeretitek a theVR-t?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a srácokról? :D

2016. febr. 19. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem nézem őket. Nincs nagy konkurenciájuk az ocolus riftes játékok terén, így azokra, ha érdekel rákattintok.
2016. febr. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
nem
2016. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Már nagyon régóta nézem őket kb.: A Cry of Fear közben kezdtem el nézni őket. Vicces látni ahogyan 2 év alatt fejlődnek és fejlődnek. Jó a játékstílusuk, Pistit imádom amikor idegeskedik mivel amikor még régen sűrűn játszottam akkor én is rendesen ordibáltam. Szóval amikor ordibál csak nevetek, mert tudom milyen érzés. :D Mellesleg sokat dolgoznak a nézőkért és a Giveaway-ek sem piskóták.
2016. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Járok marketing órára és a múlt héten volt szó a youtuberól.

Azóta nézegetem a youtube csatornákat. Sok videót megnéztem.

Láttam a Thevr videókat.

Van velük egy hatalmas baj. Nem csak velük hanem a többi videózóval is. Aki valamennyire nézett annak a kultúrát kellene közvetítenie a nézők felé és jó példával járni elöl.

Azzal a sok trágár ocsmány beszéddel van gond amit leadnak. A Thevrosoktól és a többi hasonló csatornán szerepelőktől a régi kocsisok is tanulhatnának káromkodni.

A legelkeserítőbb hogy a youtubeosok legbotrányosabb videofelvételei a legnézettebbek. Nagyon sok 18 éven aluli nézi őket és a hasonló témájú csatornákat.

Álszent lennék ha azt mondanám hogy nem szoktam káromkodni ha valami idegesít. De nem több ezer néző előtt. Csoda hogy az ilyen youtubeosoknak vannak támogatóik. De ez a világ így működik a pénz beszél és akik velük reklámoztatnak azok a vállalatok csak azt nézik hogy mekkora a nézettségük. Nekem is van cégem de én elzárkóznék reklám tekintetében szinte az összes hasonló lírájú youtubeostól ilyen okok miatt.

Ha ezen csiszolnának akkor kifogástalanok lehetnének. Hogy pozitívan is mondjak ritka a youtubeosok között de ők tudnak értelmes mondatokban is beszélni ha akarnak.

2016. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy szoktak káromkodni főleg Pisti de ki az az ember aki nem káromkodik? A 10-14 éves korosztálynak pedig nem lenne kötelező nézni de inkabb regisztalnak ugy a YT-ra hogy barmilyen tartalomhoz hozzáférjenek.

Eddig a VR-os fiuk azok akik nem lettek nagyképűek a hirnevtol es ez saját tapasztalat. PlayIT alkalmával a legközvetlenebb, legrendesebb srácok voltak pedig a tömeg nagy resze csak miattuk ment es unhatták is volna.

2016. máj. 25. 15:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Imádom mind a 2 idiótát :D Annyira jó hallgatni, ahogy Pisti káromkodik és ordibál az idegességtől, Jani pedig próbálja nyugtatni :D PlayIT-en egyértelműen lejön, hogy nagyon jófejek a magánéletben is. Nem tudom, valaki hogy tudja ezt nem szeretni :D
2016. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az utcán, otthon káromkodhatsz, de ha műsort készítesz amit tömegek néznek ott már nem illene. Ennyi. De van aki nem képes ezt felfogni még műsorgyártóként is.
2016. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!