Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok nekem véleményt mondani...

Tudtok nekem véleményt mondani a Balde&Souls játékról?

Figyelt kérdés
Olyan fantasy játékot keresek amiben van történet és nem unom halálra magam a mászkálások miatt de szeretem az olyanokat ahol varázsolni lehet.

2016. febr. 20. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor inkabb Guild Wars 2, B&S csak egy koreai grindfest.
2016. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

B&S modern Metin2, ha szereted, hogy egyszerre 600 ellenfelet versz nyakon (mert ugye az 1v1 sok kisgyereknek rossz, mert nem ők a Janik és túl életszagú), akkor hajrá.


TERA, ott van elég sok küldi, érdekesek a karakterek, bár ott is megy ezerrel a mobírtás.


Elder Scrolls Online (egyszer fizetős) rengeteg a küldetés, én pl mágussal heavy armorban rohangálok meg társai, szóval van benne lehetőség. Végjátékról nem tudok mit mondani jelenleg még nem értem el azt a szintet (100 órával 47es vagyok 65ből).


Guild Wars 2 az alap játék ingyenes, eléggé eltér a megszokott MMO-któl (pl odamész területre automatán megkapod a küldit, ha csinálod, csinálod, ha nem, nem). Nekem a végjátéka nem jött be mondjuk, nagyon erőteljesen PvP orientált.

2016. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. hülyeséget mondasz.

A B&S alapból pvp-re van kihangsúlyozva. Oké van open world pvp ha felveszed a frakció ruhát,de a lényeg az 1v1-en van. Még esl által szervezett bajnokságok is vannak. A 3v3 se 3v3 igazából, hisz 3an vagytok 1teambe de mindig csak 1ember harcol és váltjátok egymást, esetleg beugrotok segíteni egymásnak 5mp-re.

Ezen felül nincsmég egy olyan MMO ahol tökéletes lenne a balance.


Erre jönnek majd a támadások,hogy dehát az ellenfelem 10-es volt ésén is.Én fél percig ütöttem mire sebeztem valamit ő meg egy comboból megölt. A játék lvl50-re van balancolva, szóval a jelenlegi lvl45 se tökéletes, de még itt is kb olyan szoros ,mint máshol, ha nem szorosabb. Viszont mint mondtam amint bejön a lvl50 tökéletes lesz.

Emellett skillt igénylő játék, mert a macro használókat egy idő után utoléri a büntetés.

2016. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miután leírtam rájöttem, hogy értelmetlen volt, mert te a PVE-re gondoltál:D Szóval sorry.
2016. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz mászkálni akkor ne mmo-t keress , én alapvetően jól elvagyok a B&S-al jó benne a fejlődési rendszer , és ha nem vagy annyira toppon akkor bőven nem fogsz 10ével ölni ellenfeleket benne. De tény ami tény , hogy sok a mászkálás benne. Az elder scroll-t nem ajánlom , próbálj szerezni hozzá egy hétvégi hozzáférést vagy egy havertól accot és próbáld ki , elején egész jó de a fejlődés rendszere borzasztó lett , az ami egy single player játékban bevált nem érdemes multiba átrakni , iszonyat lassú és borzasztóan sok küldit kell csinálni hozzá , hogy elér a max szintet szal kb rohangálás ide oda :D. Ha fantasy-t szeretnél próbálj single player gameket fable 1 és a 3. rész van pc-re , Elder scroll sorozatból oblivion és a Skyrim , ha esetleg igazi szerepjáték fan vagy akkor a morrowind is de az elégé más világ. Esetleg hack and slash gamek mint a diablo , titan quest ,path of exile , torchlight 1-2 stb.. ha pedig történet számít igazán akkor dragon age , witcher vagy a divinity 2.
2016. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mortal kombat rpg. Inkább az aréna harcra van kihegyezve, mellette az open world csak a szociális élet miatt van. 20 óra alatt simán elérheted az endgémet, de hc játékosok akár 10 óra alatt is kihúzzák. Sokat kell benne tanulni, ismerni a saját classod és legalább annyira a többit is.

A történet pedig szerintem kifejezetten jóra sikerült, mint egy giccses ázsiai kungfus kalózos varázslós mozi, szóval ha csak az érdekel, akkor se fogod magad unni, mert gyorsan halad a történet és nem kell sok helyen farmolni, míg el nem éred a lvl45-öt. Ha másért nem, ezért érdemes egyszer végigtolni, mert végülis ingyért van.

2016. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!