Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-ban hogy működnek ezek...

CS:GO-ban hogy működnek ezek az Operationok (pl. :Bloodhund, breakout. )?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy miért lessz jó nekem ha ezt megveszem? A wildfire-re gondoltam szerintetek megéri? +most még lenne értelme megvenni a breakout-ot?

2016. febr. 20. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A már lezajlott operationök csak bronzo coint adnak, ha beváltod. Az aktív operation meg jelenlegi rendszerben felturbozza a heti skin droppodat, 6 jobbfajta kollekcióból eshet, köztük több száz eurós skinekkel. Az operationt azért érdemes megvenni, mert ha amúgy is játszól, akkor a ládával visszatermeli a pénzt, főleg az első napon.


Jelenleg ha jól tudom 1 operation és egy "sima" láda eshet hetente. Kis minta alapján mondom ezt, nem néztem utána.


Tudnod kell, hogy az operation vége fele leárazzák -60/75%-al a belépőt és bekerül a mindenki által megszerezhető ládák közé az operation láda.

2016. febr. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb, mint 3kulcs és lessz esélyed minden héten egy jobb skinre az operation végéig. Szerintem megéri. Bár én is csak jövő hónap elején tudok rááldozni.
2016. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitűzőt és drágább skineket dobhat, de ennyi. Igazából nem alapfeltétele a játéknak, de aki ilyenekre megy rá, annak megéri.
2016. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. febr. 21. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy főleg az elején jóformán ingyen van, mivel a ládák is visszahozzák az árát... szerintem annyit megér, mióta kijött az Operation én már 8 eurot kitermeltem belőle a Pass árán felül. Első napon nagyon jól mentek a ládák, esett kettő, egyik elment 9-ért a másik már csak 5 ért, de így se rossz.
2016. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!