Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sadow Warior játék ami egy...

A Sadow Warior játék ami egy szamurájos, még az elején vagyok de elakadtam, egy tűzes faházban vagyok és nem tudok kijutni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A youtubon megnéztem hogyan juthatnék ki de mikor bementem a égő faházba egy ember volt ott akinek valami super képesége volt amit csak ecer nekem adot át és ő meghalt a videon láttam hogy az egyik kezemel kéne tűzzet vegyek magamhoz hogy energiám legyen de az xbox360 controllerel mit kell benyomjak?

Azt mutassan hogy L+L és RT ezzeket benyomtam de csak a kardomal hadonázok vagy a pisztolyt veszem elő , az életreőm 0 van és nővelnem kell hogy kitugyak menni a házból ahogy a youtubon láttam csak eccerüen nem tudom benyomni a gombpkat mit hogyan kell ?

Másnak is voltmár ilyen ezzel a játékal ?


2016. febr. 21. 00:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!