Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti wow (? )

Eredeti wow (? )

Figyelt kérdés

Hétfőn fogom megvenni a rendes wow-ot és érdekelne pár dolog, mivel eddig törtön játszottam és ott csak catáig volt bent a játék. Először is az érdekelne, hogy mennyire vannak teljesen magyar guildek és melyik szerveren játszik a legtöbb magyar és melyik frakcióban. Pve és pvp egyaránt érdekel. A többi konkrétan a játékról érdekelne: ez a raid finder mit takar pontosan, és a garrison vagy micsoda :D Valamint, hogy én catában végig huntereztem és itt is azt szeretnék kezdeni, mennyire játszható pve és pvp-ben egyaránt. ??????

Előre is köszi a válaszokat, valamint ha vkinek lenne kedve együtt elkezdeni annak is örülnék, nem vagyok teljesen kezdő de minden segítséget szivesen fogadok.



2016. febr. 21. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt megtlaálsz mindne választ, elvégre ezért van ez az oldal:


[link]

2016. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magyarok? Azokat épp hogy kerülni kell. Bunkó népség.


Azt ajánlom, csakis PvP szerón játsz, mégis csak az az igazi WoW élmény, hogy meg tudod a másikat ölni.


Raid finder, ahogy a nevéből is adódik, olyan, mint a Dungeon finder, amivel már biztos találkoztál. Csak nem dungeon, hanem raid. 25 random ember. Az egész könnyített, gyengébb loot-tal. Őszintén, semmi élvezet nincs benne.


A Garrison a sajád bázisod az új területen, Draenoron. Vannak küldetések, alapanyagok kitermelése craftoláshoz, stb.


Többet sajnos nem tudok segíteni, mert a legutolsó kieg annyira szemétre sikeredett, hogy véget vetett a majd 10 évig tartó, de már évek óta hanyatló WoW pályafutásomnak.

2016. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de arra a kérdésre, hogy melyik szerveren és melyik oldalon vannak sokan magyarok még mindig nem kaptam választ :D és ez lenne a legfontosabb mert holnap reggel lesz lóvé a számlámon és updatelek.
2016. febr. 21. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért linkeltem az oldalt, mert ott tele vna afórum ezzel, meg olyan emberekkel, akik társakat keresnek.
2016. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!