Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tomb Raider Rise of the...

Tomb Raider Rise of the játékot már valaki tud olyan linket adni amit már fel. K? És működik is?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese.
2016. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Varjal meg vagy vedd meg
2016. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Denuvo-val van védve, úgyhogy egy darabig még várhatsz rá...
2016. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
[link] ez jó.
2016. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sokan nem érteték meg a kérdést de azért köszönöm a válaszokat, gondolom ti is az összes játékért pénzt adtok adtatok ki…
2016. febr. 21. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: Nyertél. Írott CD utoljára 10 éve volt a házamban, az is az exemé.
2016. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező természetesen nem, de ha valami megtetszik hosszútávon megszoktam venni, és ami nincs feltörve de kell azt is. 1-2 havonta elkölteni játékra 10-20 ezret nem a világvége Magyarországon sem.
2016. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

hát sajnos kénytelen leszel megvenni, mert letettek a feltöréséről

természetesen ne higgyétek el, hogy a denuvo olyan feltörhetetlen, GTA V, Lords of the Fallen, Dragon Age: Inquisition is azt használt aztán pár napon/héten belül feltörték őket, most meg érdekes módon egyik pillanatról a másikra "huh a just cause 3 meg rise of the tomb raider feltörhetetlen, abba is hagyjuk a crackek készítését"

egyértelműen a program gyártója lefizette a 3DM csapatát, nem hiszem hogy olyan jól megéltek a játékcrackelésből plusz ők is és a Denuvo gyártója is kínai, enyhén érdekes

na mind1 visszatérve az eredeti kérdéshez sajnos nincs crack és nem is terveznek csinálni hozzá

2016. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Olvass egy kicsit utána! A Denuvo-nak több verziója van, de ezek nem 1.0, 1.1, 1.2 és hasonlók, hanem mindegyik egy gyökeresen új kódolási struktúra. Kb. fél évenként jön egy, ezeket eddig 8-12 hónapig tartott feltörni, aztán újra neki kell veselkedni a következő verziónak. Vajon mikor fogy el a crackerek türelme, ill. energiája? Egyelőre a kiadók állnak nyerésre.
2016. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, persze én is így gondolom h ki lehet néha pénzta adni értük, de ezt elötte meg akartam nézni h futna a gépemen rendesen mert a 2013 csak közepes grafal ment csak el, eddig am én is ugy voltam h ha megtetszik késöbb akor megveszem már csak a multi vêgett is, de feltörni vlamit témában pl ametal gear solid 5 részére is azt mondták nrm tudják aztán még is sőt állítolag a sims új részére is ezt mondták… nah meg a far cry ra is, arra is kiváncsi leszek…
2016. febr. 21. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!