Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csinálhatnánk még Minecraf...

Mit csinálhatnánk még Minecraft szerveren?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én pár éve nagyon sokat játszottam a játékkal, de már rég nem játszom vele. Pár napja páran elővettük a játékot, és egy saját kis szerveren survivalözgetünk. Nos, építettünk már sok mindent, bányásztunk, automatizáltunk egy farmot, csináltunk monster trappet stb..


Van esetleg valakinek valami ötlete hogy mit építhetnénk/csinálhatnánk hogy feldobjuk kicsit a játékot? Inkább olyan ötletek érdekelnének amiknek mondhatni van értelme is. Például egy monster tarp, amivel sok-sok lootot farmolhatsz. Az ilyen építsetek egy hatalmas creepert és stb haszontalan dolgokat ne írjatok légyszíves! :)


Előre is köszönöm!



2016. febr. 21. 17:55
 1/3 kszk2 ***** válasza:
Vasfarm, Egy falu (Nem olyan alap gagyi falu hanem valami tuti :D), Egy üvegház (Különböző növényekkel)
2016. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vasfarm elég jól hangzik. De kellene hozzá 10 falusi, amit elég nehéz lenne megszerezni. Bár a mob trapbe spawnolhatnak falusi zombik..
2016. febr. 21. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Építsetek kalandpályákat. Ha jól sikerül 1-2, még James_mc-nek is beküldhetitek... Vagy versenyezhettek rajta.


Tervezzetek meg egy nagyobb építményt, pl. egy gigantikus malmot, aztán építsétek meg. Sok ilyen projekt van, kipróbálhatjátok.


Rakjatok be modokat, azzal sokkal érdekesebb a játék. Én például beraktam egy rakat nether-es modot, így tulajdonképp a nether is egy teljes dimenzió lett, mint a felszín. Aztán úgy játszottam, hogy csak a pokolban éltem.


Keressetek a neten kaland- vagy akadálypályákat, és vigyétek ki vagy versenyezzetek rajtuk. Ha magyar kevés is, de sok külföldi többszemélyes versenypálya van, amit így a haverokkal lehet játszani.


Ha vagytok egy 6-an rakjatok be automatizált PvP pályát. Azon harcolhattok nem is keveset.

Itt egy jó magyar pálya, teli parancsblokkokkal, így plugin sem kell hozzá: [link]


Üdvözlettel: egy régi Minecrfat játékos

2016. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!