Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki letudja írni érthetően...

Valaki letudja írni érthetően ezt az egész essentials pluginos dolgot? (minecraft bukkit szerver) (saját)

Figyelt kérdés
Amikor essentials plugint berakom ugye nem tudom a parancsokat használni, tudom hogy bekell tenni a jogokat Groupmanagerben beis raktam a pluginokat raktamis jogokat de amikor /manuadd (nevem) (rangneve) parancsal odaakartam a Főtulajdonos rangot adni magamnak (a rangot már megcsináltam) nem jó, vagy aszt írja ki hogy:You were movedd to the group Főtulajdonos in all_unnamed_worlds. vagy pedig: You were to the group Főtulajdonos in world.
2016. febr. 21. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt régebben tudtam, úgy 2 éve.. Esetleg ha feltudnék menni a szerveredre, megcsinálnám neked, persze ha eszembe jut mit kell csinálni.. Hozzá kell adni a jogokat a ranghoz, csak a parancsot nem tudom, na mind1, ha feltudok majd jutni a szeródra, akkor megcsinálom, és megmutatom hogy kell.
2016. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hááát,igen csak az a baj hogy ez még csak 1 problémám szóval még aztsem tudtam megcsinálni hogy hálózat nélkül feltudjanak jönni a szerveremre :(
2016. febr. 22. 08:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van skypeod akkor add meg privátban , és azt is megoldjuk
2016. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Group Manager-el meglehet oldani, hogy különböző világokban különböző rangod legyen.

Az hogy "You were to the group Főtulajdonos in world." azt jelenti, hogy áthelyezted magad a Főtulajdonos csoportba a world (alapértelmezett) világban. Nem értem pontosan a próblémádat, de tisztáznák néhány dolgot:


1.A rang vagy a csoport elnevezésének semmi köze a csoport jogaihoz.

2. Az alap rang amiben alapból mindenki benne van, ez a "default." Használhatod ezt és hozzá adhatsz jogokat, vagy csinálhatsz egy új rangot és azt állíthatod alapértelmezetté.

3.Az opok, tehát aki op jogokat kapott /op parancsal, minden parancsot kezelhet és minden joghoz hozzá fér (általában) a csoportja engedélyeitől függetlenül. Ha egy csoport jogait stb. akarod tesztelni, add magad hozzá ahhoz a csoporthoz és de-oppold magad.

4. Nem tudom pontosan, mit értesz a "jogok" alatt. A jogok vagy permissionok azok a jogok, amiket a rang kezelő pluginok, itt-ott az Essentials is kezel. Egy jog vonatkozhat egy parancsra vagy egy tevékenységre.

Például az Essentialsal egy csomó permission jön, küztük ilyesmi is, hogy csatlakozhatsz, ha tele a szerver, vagy automatikus megjelenik a chatben az "AFK jelzésed"

Egy jog általában így néz ki: pluginneve.parancsneve.kiegeszites

Példuál essentials.autoafk. A jogoknál használhatsz *-ot, ami helyettesít minden lehetséges értéket.

Példuál essentials.* - hozzáférés minden essentials-al kapcsolatos engedélyhez.

5. A group manager-t legjobban úgy tudod configolni, hogy felkeresed a gm könyvtárát és azon belül valahol a world mappában megtalálod a világokat és azon belül a csoportokat. Ott kezelheted az engedélyeket minden csoportnál. Ha létre hozol egy újat, ott megfog jelenni. (Én kiszoktam törölni az alapokat, pl builder,admin stb.)

A default:off/on az alapértelmezett rangot jelzi.Pl. hozz létre egy "Tag" rangot, és ezen a bizonyos .txt belül írd át on-ra, és akkor mindenki ezzel fog rendelkezni.

Még annyit, hogy gm-vel vigyázz, mert mindenre engedélyeket kell adni, buy vagy free tábla használatához is!

U.I.:Ha kérdésed van, keress skype-on. (privátban elküldtem)

2016. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!