Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one-on ha rá van kötve a...

Xbox one-on ha rá van kötve a műhold vevő, akkor fel lehet venni műsorokat? MKV formátumot is tökéletesen lejátsza? Pl egy 60gb-os filmet is simán visz?

Figyelt kérdés
Most akarok venni Xbox-ot és még egy plusz ha ezt is tudom.
2016. febr. 22. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Xbox one-hoz csak T/T2/C tuner kapható, magyarán földi digitális és kábeles vételt tesz lehetővé külső, usb-s tunerrel (magyarán ez egy kiegészítő) S/S2 (műholdas) tunerről csak annyit olvastam, hogy a jövőben talán lehet lesz ilyen tuner is. Nem véletlen, hogy T2/C tuner kapható csak, sokkal kevésbé hardverigényes, mint egy műholdas tuner. Egy műholdas tuner működési is bonyolultabb, egy műholdas fejhez ki kell küldeni 13/18V-ot, meg kell oldani a Diseq kompatibilitást stb.

Médialejátszásról nem tudok nyilatkozni, nincs xbox-om, de nagyon meglennék lepve, ha bármi problémája is lenne az mkv formátummal. 60GB-os MKV nem jellemző, gyak. még nem találkoztam vele, amire te gondolsz, az Bluray iso esetleg, nem?

Tudom ez az a hely, ahol minden kérdést fellehet tenni, de ilyen kérdéseknél tök jó, hogy létezik a google, én is csak azt tudom javasolni...

"Nope Xbox doesn't work with ISO images"

Magyarul ISO-t nem lehet lejátszani!

2016. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!