Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ehhez hasonló játék?

Ehhez hasonló játék?

Figyelt kérdés

The Evil Within vagy Resident Evil (főleg 4) játékokhoz hasonló, online multis játék. Amin a hangsúly van:

-Ne unalmas, "farmolós" küldetések legyenek (ha küldetések vannak)

-Ne céllövölde, reflex játék legyen

-Legyen benne egy kicsi történet is

-Ne végtelen lőszered legyen, hanem gyűjtögetni kelljen és spórolni vele

-A legjobb fegyvereket ne rögtön az elején kapjad meg, hanem szépen lassan, esetleg vásárlással későbbi szinteken, pályákon stb.

-Ne minden hangsúly a craftoláson legyen, csak minimális dolgokat lehessen craftolni, és ne is házakban kelljen letelepedni (pl. Unturned), hanem kimenekülni valahonnan vagy valami ilyesmi. Co-op is jó, de ne a RE5,6 mert az unalams akció műfajú, és nekem azok nem jönnek be

Ennyi elvárás lenne. Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. febr. 22. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Há sok sikert...

A legjobb amit javasolni tudok, a Dead Space, de az single player. Alapból nem értem, hogy jön össze a sztori körül forgó túlélő horror a multiplayerrel?

2016. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából csak annyi, hogy ne cod utánzatok tömkelege.(Gondolok csgo, bf, re5-6-orc, mert azok már uncsik. Nem értem mit szeretnek ezekben, nem is veszik észre, hogy ugyanazt a játékot játszák 10-20 éve, csak más grafikai minőséggel és más személyekkel, fegyverekkel. Egyetlen FPS sorozat tetszet, a MOH, de azt is elcseszték a BF-del.) Reménykedek az Evil Within 2-ben, hogy abban lesz coop, de eddig se volt, és nem is illik össze történetével, nem lesz benne. A Resident Evil 5-6 meg inkább nem is ide tartozik már (sajnos, pedig jó lett volna :/)
2016. febr. 22. 20:23
 3/9 A kérdező kommentje:
És nem is MMO-ra gondoltam, bár manapság már bármit lehet kombózgatni. Én arra gondoltam, hogy volna egy nagy terep (mint a re4-ben csak ugye ott nem lehetett visszamenni a kastélyból a faluba stb.) és ott kéne túlélni, és igazából vona egy fő szál, amit online kell végigvinni, utána meg visszatérhetsz lövöldözni zombikat, mellékszálakat csinálgatni, tehát egy Rise of The Tomb Raider, csak túlélő-horrorba (bár ott nem nagyon tudok arról, hogy vissza lehet menni előző részekre, csak pár videót láttam arról, meg kritikát, összegzést). És nem, nem keverem az mmot a túlélő-horror műfajjal.
2016. febr. 22. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne MMO legyen de egy az egyben körülírsz egy MMO-t.

Amúgy amit leírtál az kb tökéletesen igaz a Xenoblade-re, de akinek csak PC-je van annak ez kiesik.

2016. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dead Spacee 3-ba van CO-OP... :D

Minecraft modokkal?:D Az úgy faszántos. :)

2016. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Minecraftot moddal jó volna, ha nem tombolna most annyira az a .... mindenes b... csgo. Nem értem mit lehet benne szeretni, hogy nem bírnak haverjaim egész nap mást nyomni, csak azt. Én is játszok vele, de kb. 3-4 meccset, ha elérem kellő szintet 1 versengőt és utána mással nyomom azok meg még alvás helyett is azt nyomnák. Visszatérve a minecraft modokkal, végülis jó, tudnák is pár modot hozzá, szóval jó ötlet. De attól még jöhetnek ötletek. És az előttem lévőknek tényleg igazuk van, de nem is azt mondtam, hogy ne MMO legyen, lehet az is összekombózva túlélővel, monduuk egy Fallout onlineban. Bár abba meg nem tudom teljesen, hogy vannak a craftolások, de az még elmegy. (Elvileg ott nem házat kell csinálnunk és abba elélni, hanem kivinni küldiket [kivétel 4 egy kicsiny része]).
2016. febr. 23. 21:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és xbox360om is meg pcm is van
2016. febr. 23. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Sniper Elit 1-2-3 :D
2016. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A mesterlövész :) Az mindent visz.
febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!