Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az volna a kérdésem hogy,...

Robika88 kérdése:

Az volna a kérdésem hogy, hogyan lehet a WoW guildet/klán-t létrehozni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden nagyobb városban van egy Guild Master nevű NPC, tőle vásárolsz egy Guild Chartert 10 ezüstért. Ezt négy másik karakternek kell aláírnia, és visszavinni a Guild Masterhez.
2016. febr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mikor vitték le 4 főre, de egyes privát szervereken(Wotlk vagy Catáig biztosan) 10 ember kell hozzá. Több karakterrel ugyan arról a felhasználóról nem lehet.


Magyarországon szerintem meg kell említeni a privát szervereket is, ha nincs kiegészítő megadva a kérdésben.

2016. febr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Na igen, magamból indultam ki, és én sosem játszottam tört szerveren. Az is elképzelhető, hogy ott sima paranccsal is lehet guildet alapítani. Az eredetin négy fő + az alapító kell hozzá.
2016. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!