Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legutolsó Need For...

Melyik a legutolsó Need For Speed játék ami jó volt számotokra?

Figyelt kérdés
Számomra legalábbis nem élvezhetőek az új NFS játékok . Évről évre csak csalódások jönnek ki.

2016. febr. 23. 23:11
 1/9 anonim válasza:
Most Wanted 2006
2016. febr. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokakkal ellentétben nekem a The Run kifejezetten tetszett, meg a 2010-es Hot pursuit-tal is el lehetett szórakozni.
2016. febr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a NFS4 volt, még a 90-es években. Tesómmal orrvérzésig toltuk split screen-ben. Régi szép idők.
2016. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Az egyetlen, amivel sokáig elvoltam (pedig nem szeretem az autós játékokat) a Most Wanted 2005-ös változata volt. Előtte talán az Underground 2 volt jó, de valahogy nem nekem való. Utána kipróbáltam a Pro Street-et, Undercovert és Most Wanted 2012-t is, de egyik sem tetszett. Inkább áttértem a Juiced 2-re, Test Drive Unlimitedre, az asszony pedig a Split/Second-ra és Flatout 2-re.
2016. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akik elejétől fogva ismerik a játékot (a legcsodálatosabb időszakban a 80-as, 90-es években volt a gyermekkoruk, a popkultúra és a PC, no meg a játékok hőskorában), nekünk minden 2002 utáni része értelemszerűen csak csalódás. Lehet a grafika egyre szebb, de teljesen hangulattalanok és a legfőbb ellenérv: az irányításuk nélkülöz minden fizikát.


Amiben minden ott volt az egyedül a Porsche Unleashed! Annál jobb rész nem készült. Hangulatban és zenében csak a III. veheti fel vele egyedül a versenyt, de az még régebbi.


Nem marad más, vissza kell térni a levelezős játékokhoz és a kaland játék varázslat regényekhez - ma már nem készül csak nagyon ritkán élvezhető és hangulatos program.

2016. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az NFS 2 volt az első kocsis játékom, még kicsi voltam akkor de osztott képernyőn rengeteget nyúztuk :) kódokat is használtunk és én sokszor talicskával mentem de a kő dinoszaurusz sem volt rossz :D aztán a Hot Pursuit 2 jött, na az valami eszméletlen jó volt, az SVT Ford Mustang Cobra R volt a kedvencem mert menő volt ahogy a csávó bemondta a nevét :D meg az elején az a videó meg a zenék!!! fantasztikus volt :)

Utána jött az Underground, a Fast & Furious életérzést nagyon adta és szintén jók voltak a zenék na meg a tuningolás amivel sokáig eltudtam szöszmötölni :) ebben szerettem bele a Toyota Suprába no meg a Nissan Skyline is itt lett kedvenc (ez persze csak a F&F miatt).aztán az Underground 2 jött. Hatalmas bejárható terület volt, még mindig jó zenék, részletesebb tuningolás, új járgányok. Szép volt, jó volt még elment egynek :) Most Wanted. Itt is jók voltak a zenék de nekem a nappali játék miatt nem tetszett viszont a tuningolás nagyon bejött bár nem volt olyan részletes mint az Underground 2ben meg ugye a zsernyákok is bejöttek a képbe ezért ez a rész is még elment de a driftet hiányoltam. Nekem a kedvencem a Carbon. megvolt az illegális verseny feeling, a tuningolás is jó volt, az autók is (ebben lett kedvencem a Subaru Imprenza), volt drift nem is akármilyen! :D viszont a zenei repertoár szegényes lett, kevés zene tetszett. nekem játékmenetileg is ez jött be a legjobban, a társak bevezetése tetszett, meg hogy az ők autóit is tuningolhattuk, az autók kasztokra voltak bontva, voltak területek amiket elkellett foglalni tehát sok újdonságot raktak bele. Ezért is toltam ki vagy 5x :D ezután már szegényes a felhozatal.. a pro street elvette a szabadságot bár a drag nagyon jó volt benne de más nem fogott meg.. undercovernek vmi eszméletlen gagyi irányítása volt meg nekem nem jött át az egész. Az újabbik hot pursuit meg oké szép és jó de szintén nem mutatott semmi újat és nem igazán adta vissza a HP2 feelingjét. a Runt csak láttam, nem játszottam vele, figyeltem bátyámat játék közben de ez sem fogott meg. Az új most wanted megvan, ingyenes volt originen de valszeg ez se lesz elővéve.. számomra már nem vonzó az nfs cím, carbonig jó volt de utána már csak lökték ki a címeket hogy legyen profit.. kb mint a CoDnál. Ott is a 4 a legutolsó ami szerintem jó volt a többi már csak újabb bőrlehúzás. vagy mondhatnám még az AC-t is.

2016. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj kihagytam a Shiftet. Ami igazából Pro Street csak jobban kidolgozva :D szimulátor féleségnek nem volt rossz de nem sokat játszottam vele.
2016. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Adtak ki még telefonra is egy NFS játékot játszottam vele elvoltam vele vagy fél órát ,de utána unalmas lett az egész. 2010-es Hot Pursuittal többet foglalkoztam ami új volt a többivel nem kínlódtam nem érdekeltek valamiért az új NFS-ek. Végül a 2010-es Hot Pursuitot is inkább letagadnám,hogy játszottam vele.Számomra is inkább a régebbi játékok jelentették a Need For Speed-et ! Szóval számomra is meghalt elhunyt már maga a játék is . Amúgy Call of Duty játékok is ilyenek nosztalgia Cod 2 volt az igazi Cod volt ,de ezek az újak katasztrófák !
2016. febr. 24. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:

"Számomra is inkább a régebbi játékok jelentették a Need For Speed-et! Szóval számomra is meghalt elhunyt már maga a játék is."


Bizony, bizony! Ahogy írtam:


"Amiben minden ott (a valós fizika is!) volt az egyedül a Porsche Unleashed! Annál jobb rész nem készült. Hangulatban és zenében csak a III. veheti fel vele egyedül a versenyt, de az még régebbi.


Nem marad más, vissza kell térni a levelezős játékokhoz és a kaland játék varázslat/kockázat regényekhez - ma már nem készül csak nagyon ritkán élvezhető és hangulatos program..."

2016. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!