Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem sikerül yandere...

Miért nem sikerül yandere simulatorban?

Figyelt kérdés

Szóval, ugye Miyu a melltartója megszerzésével a bizalmába fogad minket. Ez ugye megvan. Aztán el kell Miyut rabolni, úgy hogy ha biológiából 1. Szintűek vagyunk, akkor azzal az injekcióval elkábíthatjuk és elrabolhatjuk.

Na, nálam az a probléma, hogy ez sosem sikerül. Odáig megvan, hogy megkérjük Miyut, hogy kövessen és én elvezetem őt az első emeleti egyik folyosól végén lévő szobába (ami a szürke udvarra vezető ajtó mellett van, ennek is szürke ajtaja van), amiben a fekete doboz van, amibe tehetjük Miyu testét. Elvezetem őt, aztán elkábítom, beteszem a fekete dobozba, ez meg van. Utána haza megyek, de nem azt írja ki a játék, hogy hazavitte Miyut, hanem azt, hogy kijött a rendőrségi és a vére ruhám miatt elfogtak. Pedig Miyut csak elkábítottam, nem öltem meg, így a ruhám se lett véres, szóval nem értem, hogy miért van ez.

Mitt kell tennem, hogy sikerüljön?



2016. febr. 24. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
A rendőrség csak akkor jön ki, ha a tanárok , vagy diákok gyanút fogtak. Talán meglátott valaki..
2017. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!