Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SW:BF vagy CoD:BO3?

SW:BF vagy CoD:BO3?

Figyelt kérdés

Pár hete lett hozzá PC-m, hogy mindkét játék fusson szépen. Sok játékra ugyan nincs időm, de azért néha jó volna ha csak pár órát is hetente kicsit lazítani valami multi lövöldével.


Tudom, teljesen más stílus a kettő, már néztem róluk sok videót, tesztet olvastam hasonlók, SW hangulatosabb, BO3 pörgősebb ahogy eddig néztem. Viszont egy valamire sehol sem térnek ki igazán:


Melyik játéknak van nagyobb játékostábora? Vagy mindkettővel játszanak még elegen? Igazából csak annyi lenne a lényeg, hogy ne csak a sima TDM-re lehessen menni, azt nem kedvelem, jobb szeretem ahol van valami tennivaló feladat is.


Vagy jöhet egyéb ötlet is, ha van valami más multis FPS ami jó, sajna nem igazán követtem az eseményeket, így ez a két cím amiről tudok. ( Meg a CS:GO de az nem igazán tetszik ).



2016. febr. 24. 20:03
 1/2 anonim válasza:
58%
Szerintem CoD:BO3, de ajánlok még egy "csapat" FPS-t, a Team fortress 2-t!
2016. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Battlefield 4-et próbáld ki
2016. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!