Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Twitchen a legnézettebb és...

Twitchen a legnézettebb és szinte az összes runescape streamer a régi runescape-pel játszik? Miért? Akkor most érdemesebb lenne a régivel játszanom inkább?

Figyelt kérdés
azért is döntöttem úgy hogy elkezdem, mert mindig elég sok nézője van twitch-en, szóval biztos jó lehet, és tudnék is sokat tanulni a stream-ekből. le is töltöttem, és nagyon bejött a stílusa. aztán jöttem rá, hogy szinte az összes runescape streamer a régivel játszik.

2016. febr. 27. 17:35
 1/2 anonim válasza:
Persze mert aki runescapen nőtt fel annak mindig a régi lesz az "igazi runescape". Sajnos az újabbik fajta nagyon elfajult és pénzért 1 nap alatt majdnem kimaxolhatod magad, és így értelmetlen játszani pláne egy 15 éve ugyanazon a szerveren futó játék, nem találsz olyan játékost szinte aki ne lenne kimaxolt.
2016. ápr. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mellesleg az új combat része se jön be, meg az egész túl animés. Az egyszerűség az ami megfogta az embereket és maga a felépítése a játéknak.
2016. ápr. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!