Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Just Dance Now jatekkal...

2tibi2 kérdése:

A Just Dance Now jatekkal jatszik valaki, erdemes ra kolteni?

Figyelt kérdés
Ha koltok ra, pl megveszek 1 szamot, megoldhato hogy egy baratommal egyutt tancoljunk ra anelkul hogy neki az a szam meglenne? Belepik az en acc-al es letolti azt a szamot vagy valami ilyesmi.

2016. febr. 27. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy játékbeli "szobába" vagytok és te indítod el a zenét akkor neki is ugyanaz elindul, viszont ő nem tudja elindítani. Lehet külön zeneszámot venni? Eddig csak prémium volt amivel elérhető az összes szám de csak egy adott ideig 1 nap/ 1 hét stb. Szerintem ezek a prémiumok baromi drágák a játékba, értem én hogy kell belőle profitálni, de egyáltalán nem éri meg. Egy egy alkalomra, összedobva a pénzt biztos megéri ha tényleg ki van használva a megvett időlimit, de egyedül, vagy két három naponta mindig prémiumot vásárolni túl költséges. Mi mindig youtube-on keresünk ilyen videókat, ott mindegyik zene ingyenes, meg mi szórakozásból játszunk nem versenyzünk kinek van több pontja így az hogy nem a mi pontunkat írja ki egyáltalán nem zavar.
2016. febr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kosz, erre voltam kivancsi. Van nehany szam amit meg lehet venni es akkor az megmarad vagy a just dance 2016 csomagot abban van 42 szam es akkor persze a VIP az idokorlatos de kinyitja az osszeset Mi szeretunk versenyezni neha-neha azert nem lenne rossz ha latnank a pontokat is.
2016. febr. 29. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!