Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem mondani túlélős...

Tudnátok nekem mondani túlélős, craftolós játékot mondani? (minecraftot nem szeretem, rust nem ment el rajta) és léccives olyat mongyatok amit télleg elvinne a gépem legalább lowon.

Figyelt kérdés

Gépem :

3,80GB RAM

2.40GHz

i3 cpu

370M (Notebook pc-m van )

2 magos, 4 logikai processor Intel(R)HD Graphics



#PC #játék #Notebookra játékokk
2016. febr. 28. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Unturned. Steamen ingyenes, tolhatod single-ben egyedül, lanon haverokkal vagy online ismeretlenekkel. Online vigyázz mert sokan genyók és akkor is megölnek ha nincs nálad cucc. Vagy náluk nincs cucc és neked támadnak. Fuck logic :D ha van egy haverod akkor vele menj fel. Egyrészt nem érzed egyedül magad, másrészt 2 embert nehezebb elintézi ;) sokmindent lehet benne csinálni. Ha gondolod írj rám, priviben mesélek róla. Szerintem az egyik legjobb ingyenes játék, jobban bejön mint az arma 2 dayz :) a grafika ne tévesszen meg, a játékélmény a fontos.
2016. febr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ,igen szeretnék többet tudni a játékroladsz egy elérhetőséget hogy tudjunk privátban beszélni ha kell adok e-mailt
2016. márc. 29. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
the forest egy tulélő játék
2016. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!