Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajánlani poszt apokalip...

Tudtok ajánlani poszt apokaliptikus játékokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig két poszt apokaliptikus játékkal játszottam a Fallout 3-mal ami nagyon tetszett, valamint egy jóval régebbi játékkal a The Fall : Last Days of Gaia-val.. de itt is a játék világa, menete tetszett, annak ellenére, hogy nem egy mai darab :)

Láttam a Fallout szériának jött ki új része, de azt a gépem nem hinném, hogy elviszi :) Tudtok még ilyen jellegű játékokat ajánlani? KÖszi előre is :)



2016. febr. 28. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Fallout: New Vegas - Ez hasonlít a 3-hoz grafikailag, nem sokkal újabb, 2010-es és sokak szerint jobb is.


S.T.A.L.K.E.R részek - Nekem a Call of Prypiat rész van meg, nem tűnik rossznak, csak valamiért a laptopomon néha-néha 1 másodperc erejéig beakad. Ez azért érdekes mert soka sokkal újabb, akár tavalyi játék is elfut 30 fps-el a gépen. Ettől függetlenül biztosan jó. Lehet csak nálam van ez az akadás hiba vele.


RAGE - Bethesda játék, akár csak a Falloutok. Érdemes kipróbálni.

2016. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul ott a Fallout 1-2 és Brotherhood epizódok is, mind hasonló nézetűek a The Fall-hoz.
2016. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Stalker shadow of chernobyl
2016. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. febr. 28. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!