Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 4et ha megnyitom...

Battlefield 4et ha megnyitom akkor nem a játékot dobja be hanem megnyitja a Böngészőben a Battlelogot. Hogy lehet ezt megoldani? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na szóval megvettem PCre a Battlefield 4et és feltelepítettem, (igaz azzal is gondok voltak, mert hibakódot írt ki, na de mindegy azt megoldottam) és amikor elindítom nem a játékba lép be hanem a Böngészőbe és ott megnyitja a battlelogot, ahonnan tudok joinolni a szerverekre. De ez a joinolás is nagyon sokáig tart neki, na mindegy azt szeretném kérdezni, hogy nem lehet azt megcsinálni, hogy ne a böngészőbe lépjen be hanem mindjárt a játékba? És akkor ott tudnám kiválasztani, hogy milyen játékmódot szeretnék meg stb. Vagy ez mindenkinél PC-én igyvan, hogy a böngészőt nyitja meg?


Válaszotokat előre is megköszönöm



2016. febr. 28. 14:19
 1/3 íazazazazaza ***** válasza:

Nem lehet megoldani mert a Battlefield 3 - 4 már a battlelogra épül, csak onnan lehet elindítani!

Az hogy lassan tölt be valószínüleg azért van mert rossz grafikai beállításokat használsz, vagy nem elegendő hozzá a géped.


Üdv, :D

2016. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 meszike91 ***** válasza:

Ez sajnos így van. Elég nagy hülyeség, mert az origin vagy a battlelog gyakran b..szik működni.


Nem lehet vele semmit sem csinálni.

2016. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lassú töltésen egy SSD segítene legjobban, sőt, egy SSD meghajtó sokkal többet gyorsít egy gépen, mint bármilyen processzor csere!
2016. febr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!