Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fable - The Lost Chapters:...

Fable - The Lost Chapters: Másnak is problémát okoz a horgászat?

Figyelt kérdés
Folyamatosan, minden alkalommal elszakad a damil, azt írja ki, hogy elúszott a "hal". Így esélytelen a Nostro-s küldetés...
2016. febr. 29. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem lehetetlen, sokszor kipörgettem már a játékot :D
2016. febr. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Imádtam benne pecázni :D nem nehéz de sztem rosszul csinálod.. olyankor kezdd el húzni amikor nem húzza a hal a damilt. Ellenkező esetben elszakad. Egyet kettőt ilyrnkor is ráhúzhatsz hogy kicsit lassuljon a hal. Igazából türelem játék :) nem kell elkapkodni. Amikor nem húz a hal olyankor húzzad veszettül de vigyázz mert van h egyből elkezdi húzni, ilyenkor ha sokat rányomsz mert szr a reflexed és nem állsz meg akk elszakad. megmutatni könnyebb lenne, ha rájössz a technikájára akk könnyű lesz;) mellesleg tudtad hogy ha megeszed a naphalat akkor reggel ha a hold halat akkor este lesz?

:)

2016. febr. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

#2


Nagyot szoptam ezzel anno, utáltam, a játék legidegsítőbb része volt :D Mindig "eeeeszakadt" vagy "a hal eúszott" vagy mi. Én ezt totál randomnak éreztem amolyan "smash buttons" és reménykedj, hogy összejön.

2016. febr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!