Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Airsoft MB-03-re vagy MB-02-re...

Airsoft MB-03-re vagy MB-02-re, lehet valahol "fejlesztéseket venni? "

Figyelt kérdés

Sziasztok!

El szeretnék kezdeni airsoftozni,mivel több barátomnak is van és folyamatosan járkálnak ide-oda, de mivel eddig nekem mindig kölcsönkért fegyvereim voltak ,ezért gondoltam be invesztálok végre egy fegyverre.

Az én kedvenc fegyvereim a mesterlövész fegyverek ,szóval csak ebben gondolkodok!

[link]

[link]

eddig ezt a kettő fegyvert néztem ki magamnak ,de sok videóból leszűrtem,hogy eléggé pontatlan távolra,az lenne ezért a kérdésem ,hogy valami fejlesztést,tunongot lehet-e hozzá rendelni valahonnan Magyarországról. Gondolok itt pl ilyesmire: [link]

ami növeli az FPS-t ,illetve a pontosságot!

Semennyire se értek a szétszedéshez, összerakáshoz ,de remélem idővel megtanulom ,szóval kérlek ilyeneket ne írjatok, mindenki elkezdi valahogy!

A válaszokat,tanácsokat előre is köszönöm!

Linkeket még inkább megköszönöm!



2016. febr. 29. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is elkéne olvasnod a MASZ-t ami a z Airsoft alap szabájait tartalmazza. Neten megtalálod. Miután elolvastad, konstatálhatod hogy csak több éves tapasztalattal rendelkezők lehetnek sniperek. Persze vehetsz magadnak ilyen fegyvert de igényesebb helyeken nem fogják engedni h egy kis kezdő noob sniperkedjen :D + nem sok sikerélményed lesz. Nem olyan mint a CoDban vagy a CSben. Nagyon nem! látom te is FPS bzi vagy. Na ezért SEM ajánlom hogy sniperrel kezdj. Mint ahogy mondtam olvasd el szépen a MASZt, aztán menj fel a softair-re és a fórumon olvasd el a "csak azért is sniper leszek" részt. Aztán rájössz hogy nem neked való a sniperkedés;) inkább vegyél egy AEGet, egy 350 FPSes is lehet olyan hatékony mint egy 400 FPSes, a használóján múlik minden! :) a softairen olvasgass sokat, rengeteg infót lehet szerezni a fegyverekről, ruhákról, szemüvegekről, maszkokról, MINDENRŐL :)
2016. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! El olvastam,köszönöm ,hogy szóltál.

AEG-s lesz,esetleg tudnál még nekem segíteni egy-két dologban?

Ez mellett döntöttem: [link]

a kérdésem pedig az lenne,hogy külön FÉM külsőt,mint "kiegészítőt" nem lehet hozzá venni,majd a későbbiekben szeretném csak fémben ,hogy reálisabb legyen ,mert a műanyag külsőkben nem bízok,még ha a belseje fém is..

(Tényleg bocs a hülye kérdésekért!)

2016. márc. 2. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
A cyma-nak inkább az AK sorozata lett jó, a test miatt nem kell aggódnod, hosszú távon jobban is jáarsz vele mert könnyebb, nem kellemes egy több kilós fegyvert órákon át cipelni :D a gearbox fém szal azzal baj nem nagyon lesz, ha vigyázol rá nem lesz baja a testnek sem. Rengeteg airsoft fegyver ABSből van és bírják :) ha fémtestest akarsz az kicsit drágább lesz, van olcsóbban is de abban a gearbox műanyag ami nagyon nem jó. kezdő fegyvernek ez nem rossz. Sokan használnak cyma AKkat vagy (asszem boyi) g36-osokat.
2016. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nézegettem más fegyvereket, de csak az M széria jött be, talán egy g36 még elmegy.

Még annyi kérdésem lenne, hogy airsoft játékok milyen gyakran vannak? Van erre is oldal, mert a legtöbb amit találtam az tavalyi, vagy régebbi.

2016. márc. 3. 06:59
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ hol élsz. ahol én vagyok ott 2 hetente van a környéken játék
2016. márc. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!