Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Gta IV (2018)...

Szerintetek a Gta IV (2018) és a Gta 5 (2023) ki fog jönni mobilokra, tabletekre? Mert IV-18gb hely, az V pedig 65! szerintetek, programozók, hogy csinálják meg?

Figyelt kérdés
kőnyörgök válaszoljatok!

2016. febr. 29. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megnézed most az LCS android verziót, akkor látható, hogy nagyon afelé mennek.

Másrészt nekem boxra volt meg a 4 és egy darab szaros dvd-n volt rajta.

2016. febr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Manapság a csúcstelefonokba simán belenyomnak 128GB tárhelyet és az Xbox 360 verziók 1, illetve 2 DVD-n jöttek ki, vagyis bőven bele lehet nyomni GTA V-öt is 18 GB-ba.


Aztán telefonokra és tabletekre sokat egyszerűsíthetnek, ami a kis kijelzőkön és telefon hangszórókkal nem lesz annyira feltűnő. Kicsit alacsonyabb felbontású textúrák, kicsit alacsonyabb poligonszám, nagyobb veszteséggel tömörített hang, kisebb rajzolási távolság, egyszerűbb fény-árnyék és részecske effektek. Azt nem hiszem, hogy 2 év múlva már jönnének is, de előbb-utóbb elképzelhető.

2016. febr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

teljesen elképzelhető csak olyan 4-5 évnél hamarabb nem hiszem (lehet ezzel is korait mondtam)

de anno mikor gta san andreas megjelent sztem senki nem gondolta volna hogy egy nap a telefonján fog tudni vele játszani

2016. febr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!