Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mestermc van bé hack?

Mestermc van bé hack?

Figyelt kérdés
van bé hack vagy nincs ?

2016. márc. 2. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne akkor vásárolna bárki pénzért? ugye hogy nem...
2016. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NINCSEN BÉ HACK!!!

Aki újratölti az oldalt akkor az rendelt, csak azt a jelenetet kivágta. Akinek meg ilyen 20000000 BÉ-je lesz az bedig a BÉ -re jobb klikkel és viszgálattal átírja.

Természetesen ezt is kivágja, így lehet mást átverni.

De van olyan aki egy oldalt csinál és ott kéri hogy a NEVED ÉS A JELSZAVAD add meg. VIGYÁZZ! itt csak a cuccaidat akarja ellopni!!!!!!!!BÉ HACK NINCS!!!!

2016. márc. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekel ez a dolog és bele mélyedtem... Szóval persze, hogy ki lehet fejleszteni bé hacket, De amit látsz Youtubeon az MIND hamis. Nemrég olvastam egy olyan cikket, hogy a Mestermc magát fényezte a jó kis shieldjeivel és azt mondták nem lehet feltörni.Úgy létezhet Bé hack, hogy ha van olyan barátod aki ezzel foglalkozik hosszú évek óta.Amúgy meg nem. Minecraftal 16 éven aluliak játszanak szóval ez szinte lehetetlen,
2016. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HősEgér válasza:
0%

Én találtam hacket és nekem működik :)

[link]

2016. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez is fake
2020. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!