Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hasonlo offline pc jatekok?

Hasonlo offline pc jatekok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ezek a játékok érdekelnek inkább, vagyis az ilyen fajta játékok mint : Wow,LoL,Cod,Battlefield,World of tanks.Valami olyasmit amiben offline fejlődni tudsz új szintekre meg ilyenek.Vagy kb olyan mint a lol csak botokkal ugyebár :D, mert a Telekomos netem nem birja,ha másik szobában van a gép :S. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. márc. 6. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Felsorolsz egy csomó online játékot, amiket szeretnél offline-ban játszani. Ez amolyan fából vaskarika, nem? LoL-féle MOBA játékot egyáltalán nem fogsz találni, mivel azoknak az online multi a lételemük. MMORPG-hez megint csak kötelező a netkapcsolat.

Na, nézzük a Steam könyvtáramat...


Borderlands sorozat

Brink

Dead Island

The Incredible Adventures of Van Helsing

Titan Quest

Torchlight 2

2016. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ilyenekre gondoltam amugy miket leirtal:D...pl Dead island meg borderlands megvolt



Amit kifelejtettem, hogy a Dayz hez hasonlójáték offlineba lennee? Amihez nemkell netkapcsolat a lényeg a tulélés és vannak banditák is, de nem olyasmi mint a Forest, hanem amikben fegyverek is vannak(lőszerrel) :D

2016. márc. 6. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
7 days to die
2016. márc. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ide felmesz szepen, megkeresed a jatekot, s amr dobja is ki a hasonlokat:

[link]

2016. márc. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiraly ez az oldal.koszi :D
2016. márc. 7. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!