Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a Mortal Kombat...

Hogyan kell a Mortal Kombat 4-ben Ftality-tcsinálni? A kombókat tudom de ha a kivégzésnél megcsinálom ami le van írva sose működik és nem értem mi az a +

Figyelt kérdés

PL Raiden egyik kivégzése: le,fel,fel,fel+Magasütés

Hogyha elkezdem és nyomom le aztán fel áttelepottál mert a le,fel a teleportálás kombója, ha pedig folytatom és nyomom tovább hogy fel,fel akkor ugrik. Pedig én nem láttam hogy kivégzésnél valaki ugrált volna. Aztán megnyomom a Magasütést erre fejbevágja és vége. De azt sem tudom hogy mi az a +magasütés. Mert hallottam olyat hogy a + azt jelenti, hogy egyszerre kell. De melyikkel ? minddel vagy csak azzal ami előtte volt ?

Ezenkívül azt sem tudom hogy milyen távol kell állni és milyen gyorsan kell lenyomni a billenytyűket :S


2010. ápr. 2. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem hogy a Fatality be kell kapcsolni.


Fatality menü:

Practice képernyőn a Dificulty menün:Player 1 BLCK+LK 10 másodpercig

2010. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen de az csalás, én rendesen szeretném megtanulni. Főleg hogyha ott beállítok egy Fatality-t akkor azzal kell az egész arcade ot végigtolnom nemtudom közben megváltoztatni. Pedig lehet hogy éppen egy pályától függő kivégzést akarok csinálni. De azért kösz !
2010. ápr. 2. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem ami ilyen ugrásos fatalaty van azt nem tom meg csinálni pl:scorpionnal meg tom csinni hogy leveszi a maszkját oszt megsüti de hogy átváltozzak skórpióvá az má nem megy :D
2011. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én fel szeretném telepíteni a Mortal Kombat 4-et.

Látom nektek sikerült, Kérlek segítenétek ?

Előre is Köszönöm

lili0125

2012. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 demonic98 válasza:
Elöszőr nekem se sikerültek csak csalással. Meg szerintem amit teládtál az is csalás mert van egy beálítás hogy finising nél le és nagyütésnél megcsinálja valameik fatalityt. Azt próbálgattam azt egyszer csak sikerült a raiden nek az a kivégzése. ott gyorsan kell nyomogstni szinte előtte nekem nem teleportált el( lehet hogy elég gyors voltam). Azt nekem az ien kivégzéssel vannak bajaim mint pl. jax, quanchi hogy nyomjam enyi ideig azt s támadást. Még az ojanok se mentek mint liu kang nél a sárkány. de azt rájöttem ha jól bevan állítva a control akkor könnyen meglehet csinálni csak a távolsáfot kell kitesztelni.
2014. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ir játok már le a kombókat hogy kell csinálni?
2014. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok! Az MK4-ben a Raiden Fatality 2-t úgy kell beütni, hogy teljes testközelből nagyon gyorsan le, fel, fel, fel+négyzet. Ha felugrik az embered vagy fejbeüti az azért van mert nem voltál gyors! De adok egy tuti tippet, mert én profi vagyok! :) A fatality beütése előtt folyamatosan tartsd lenyomva az R1-et, ez BLK...rövidítve Block védekezés. Ugyanis ha védekezünk az emberünk nem tud felugrani. Csak arra vigyázzatok, hogy mikor az utolsó kombináció következik addigra engedjétek el az R1-et! Tehát a Raiden Fatality 2-je így van: (teljes testközelből) Tartsd lenyomva az R1-et és akkor le, fel, fel, fel ekkor engedd el az R1-et és a négyzetet üresen nyomd meg! Ezzel működni fok! A Scirpionnál ugyan így kell...

Ha valaki nem PS1-en nyomja azt is így kell a védekezés a lényeg, hogy a karakterünk ne ugorjon fel, vagy ne üsse meg az embert...

2016. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Scorpion* :D
2016. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!