Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb horror játék...

Melyik a legjobb horror játék ezek közül?

Figyelt kérdés

Amnesia-The Dark descent; Amnesia-A machine for pigs

Outlast+Outlast Whistleblower

Alien Isolation

vagy a Penumbra sorozat?


2016. márc. 9. 18:43
 1/4 íazazazazaza ***** válasza:

Nézz róla videókat, de szerintem mindenkinek más, ember függő hogy ki mit szeret, nem mindegy hogy a jump scare-es horrort vagy inkább a lelkedet terhelő thriller-eket szereted-e :D


Kérdésedre válaszolva egyébként szerintem ezek közül az Amnesia vagy Outlast :D


Üdv, :D

2016. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az összes játék más. Az Amnesia inkább ilyen fantasy világban levő cucc, attól sosem féltem egyáltalán, végigjátszottam, és nem éreztem semmit. Kicsit a jumpscerekre, kicsit a sztorira épít. Összességében jó játék.


Outlastról csak láttam gameplayt, na az tényleg ijesztő, a szörnyek intelligensek, és kicsit realisztikusabb. Van benne pár durva jump scare, a sztorit annyira nem ismerem.


Alien Isolationnel se játszottam, de csak az érzés, hogy egy szupergyors, szupererős Alien bármikor mögötted állhat elég félelmetessé teszi (főleg Oculusban).


A Penumbra az Amnesia elődje, azért nagyon félelmetes, mert nagyon el vannak találva a hanghatások, a zene, és a sztori iszonyat jó. Talán ez a kedvencem az összes közül, pedig igazából még nem is játszottam végig.

2016. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alien Isolation ezek közül a kedvencem.
2016. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amnesia a lejobb szerintem.

Penumbrát is szeretem.

Az Outlast nagy csalódás volt nekem. Az első 10 percben volt 2 jó ijesztés, a többi részben már nem volt félelmetes.

2016. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!