Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb LOL champion...

Melyik a legjobb LOL champion 4800 IP alatt?

Figyelt kérdés
Még a 4800 is belefér, a lényeg, hogy tényleg erős legyen. Eddig leginkább lövészeket használtam, harcosokat nemigazán, és junglernek is gyakran megyek. Melyik championt ajánlanátok?

2016. márc. 10. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt, amelyikkel megy a játék. Hiába írnék például egy Rumble-t, ha nem megy vele - ha például nem tudod rendesen használni az ultiját, mert nem érzel rá....


ADC-nek ott vna msot kog maw. Ha nem bannolják lehozhatod vele a meccset egy megfelelően védő csapattal. Renektonnal ha jó vagy, az ad és tank toposok közül bárkit megszorongathatsz...


Próbáld ki, akiket lehet, és úgy dönts.

2016. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Shacot és Vladimirt néztem ki eddig, de sajnos még egyikkel sem volt lehetőségem játszani, szóval nem igazán tudom, hogy mi legyen. Katarinan is gondolkodom, hiszen ha a csapatban valaki ezt a champet használja, általában elég durva feedekre tesz szert - közelharcosokat viszont sajnos nem nagyon tudok használni, már a kezdetektől fogva leragadtam az ADC-knél. Twitch is jó champnek tűnik, csak az a problémám vele, hogy elég csekély a védekezőereje.

2016. márc. 10. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Twitchnek voltkaépp annyi kell, hogy acsapat elé álljon, és elnyomhassa az ultiját. Ha 4-5 másodprcig békénagyják, akkor ennyi volt.


Shaco maga a közelharc, szóval ha azokat kerülöd, akkor nem a legjobb választás.


Vlad erős carry, akit viszont a helyzetnek megfelelően kell buildelni. Igen, ez mindenkrie igaz, de msotanában egy rakat vladot láttam, aki túl buta volt hozzá, hogy felfogja, mire kell építeni. Teszem azt, egy nau ellen nem elszel mass ap, hanem rámész a spiritre, és a többi.


Viszont így, hogy tényleg adc specifikus vagy, rumble-nek adhatsz egy esélyt.

2016. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem Vlad a mainem, igen a szitutól függ, mire építed, illetve a csapatodtól. Katarina is erős, oda nagyon jó reflexnek kellenek a passzívja miatt. Ott van még Lux vagy Morgana, mindkettő lehet support vagy mid, Lux inkább mid.
2016. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy Katarinához nagyon jó reflexek kellenek az túlzás, szerintem a legkönnyebb assasinok egyike. Amúgy én ajánlom még Veigar-t.
2016. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül rengeteg championt sikerült beszereznem, a kedvencem mégis Tristana lett (aki amúgy ingyen került hozzám). Remekül illik a stratégiáimhoz, nagyon örülök, hogy végül sikerült rátalálnom.^^"
2016. márc. 11. 16:51
 7/7 anonim válasza:
Olyan hogy legjobb/legrosszabb karakter nincsen..... Ki kell sokat próbálni hogy megtapasztald melyik illik hozzád.
2016. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!