Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro truck simulator 2, miért...

Euro truck simulator 2, miért nem sikerül átírnom a pénzt? Se cheat engine se az . Sii fájlal. ötlet?

Figyelt kérdés

mínuszban vagyok...

cheat engine sztori: beírtam az összeget, nem találta. átállítottam a játékban HUF-ról EUR-ra. beírtam enginebe talált! mondom szuper! átírtam 300000-re beléptem a játékba -4298635974 o_O mondom b+ azóta találat ugyan van a cheat engineben de akárhogy is írkálom át, nem történik semmi a játékban! Akkor keressünk mást!

.SII sztori: XD nem tudom elolvasni! nem megy! nem tudom hogy a háromszögek és körök milyen betűnek felelnek meg!

szóval elakadtam. Ha bárkinek van vmi ötlete, azt megköszönném! és ha lehet akkor írjátok le hogy hogy lehet a .sii fájlt megnyitni (ne videót küldjetek)

előrre is köszönöm!



2016. márc. 11. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
nem engedi hogy csalj te butus...
2016. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Notepad++ programmal nyisd meg az sii fájlt, ha egyáltalán tudod melyiket kell.
2016. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!