Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tegnap Origin-en megvettem 2...

Kapas1210 kérdése:

Tegnap Origin-en megvettem 2 játékot, de azt írja ki, hogy nem sikerült kapcsoatot létesíteni a szerverrel. Mit kéne, hogy csináljak ezellen?

Figyelt kérdés

A 2 játék neve: SimCity™, Need for Speed™ Most Wanted.

Próbáltam újratelepíteni a játékokat, de így sem idult el, habár az Origin-t még nem próbáltam meg újratelepíteni.

Egy felugró ablak ezt írta ki:

- SimCity:

x We're sorry, an error has occurred

We are unable to connect to EA servers to activate SimCity? on this computer using your account. Please try again later.

Ezután az Exit-re mentem, más lehetőség nem is volt.

- NfS MW:

x Sajnos hiba lépett fel

Nem sikerült kapcsolatot létesíteni az EA szerverekkel, így a(z) Need for Speed™ Most Wanted egyenlőre nem aktiválható ezen a számítógépen a fiókadataid felhasználásával. Kérjül, próbálkozz később!


Ha helyesírási hibát ejtettem volna, előre is bocsánatot kérek. A válaszokat pedig, így előre is, köszönöm! :)



2016. márc. 12. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont a most wantedot vetted meg :D 2-3 hete ingyen volt
2016. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ingyen is vettem meg
2016. márc. 12. 09:42
 3/5 A kérdező kommentje:
De az sem működik :(
2016. márc. 12. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kijelentkezni, illetve nem bannoltak, vagy ilyesmi?


Nem értem mi lehet a probléma.

2016. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem bannoltak, ki próbáltam már vagy 8-szor kijelentkezni + bejelentkezni, újraindítani a gépet stb., de nem működik.
2016. márc. 12. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!