Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy nagyon régi autós játéknak...

Egy nagyon régi autós játéknak nem emlékszem a nevére, valaki nem ismeri fel leírás alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a leírásom nem túl bő, mert elég régen játszottam még a játékkal, gyerekként, de gyakran eszembe jut, csak sajnálom, hogy nem emlékszem a nevére.


Egy olyan autós játékról van szó, amelyben többnyire sivatagi pályákon lehetett versenyezni. Még az xp előtti időkből lehetett, offroad játék, az autók is nagydarab, talán páncélozott gépek voltak.

3D volt, akkoriban a grafikája nagoyn szép volt (már nem emlékszem rá pontosan).


Valamiért úgy emlékszem, hogy a VALVe-nak is köze lehetett hozzá, de ez csak zárójeles megjegyzés, mert lehet, hogy csak egybe mostam pár régiséget a fejemben.


Nem hiszem, hogy bármiféle power-up lett volna a játékban, vagy akár valamilyen harc, sima versenyre emlékszem csak.

Pár pálya rémlik, az egyikben vonatsíneken kellett áthaladni, egy másikban egy kanyonon kellett végig haladni, ahol volt lehetőség épületek fölött átugratni.


Tudom, hogy ez szinte semmiség, de hátha valaki tud róla mondani valamit.



2016. márc. 12. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
SODA offroad racing?
2016. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
World Rally Fever.
2016. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 JulesTS válasza:
Veletlenul nem a hazai fejlesztesu 1nsane volt az? A fizikajat ki lehetett probalni az egy darab kis exe-bol allo Terep cimu programocskaval, amiben egy sarvedo nelkuli bogarral lehetett celtalanul bolyongani (az is elvezetes volt).
2016. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos egyik sem az :/

Mindenesetre köszönöm a segítségeteket.


Amennyire még emlékszem:

A helyezést nem x/y ként írta ki, csak annyit írt ki, hogy épp hanyadik vagy (pl 1st, 2nd, 3rd)


Remélem valaki tud még mondani régiségeket, hátha rátalálok erre a gyöngyszemre!

2016. márc. 13. 15:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta találtam egy 99'-es PcGuru lemezt, amin volt a RollCage nevű játék, azt hittem az lesz az, de az sem volt az :(
2016. márc. 13. 17:39
 6/6 anonim válasza:
Nekem is van egy olyan játké amnek nem tudom a nevét és nagyon rossz hogy nem tudjuk sajnos tudom milyen ez !!
2016. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!