Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet evvel tenni az...

Mit lehet evvel tenni az Empire: Four Kingdomsban? Mit lehet vele tenni? Vagy valaki segítene?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek a játékban aki nagyon erős szövetségek nem bírnak vele 22-es szinten 2-3000 katonája van és kb 100-300 000 aranya. És nem hagy minket békén egszer, hogy meggyengítsük rámentünk az egyik erödjére, de mi 550-en voltunk ő 150 emberel kinyírt minket. Evvel mit lehet tenni, hogy befejeze vagy eltűnjön? Írtam már a good game facebook oldalára, de még semmi válasz.

#játék #erős #Empire #Empire: Four Kingdoms #sok arany #nem bírunk vele
2016. márc. 13. 00:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Telefonon van.
2016. márc. 13. 00:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit,egyszerűen erős. Költözz tőle jó messzire. De ha csalt a játékba azt jelentened kell
2016. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Gyűjtsetek elég katonát szabotáljátok aztán már nem lesz nagy menő vagy szoljatok a szövije főnökének
2017. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Melyik világba vagy?
2017. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mi ár elég nagyok lettünk a szövi meg már 50-esx lett szóval, ha megint visszajöne esélye se lenne azthiszem, hogy ő 50-es se mi meg 70-esek vagyunk. De erödje nincs, mert aztmondja, hogy minek. Hát nekem van 2000 védőm + a támadok ennyi csak simában és meg vagyok kajával.
2017. jan. 29. 00:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Int2 a világ
2017. jan. 29. 00:38
 7/9 anonim válasza:
A játékban mia neved?
2017. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Milyen nemzetiségű? Mert ha magyar, vagy tud olyan nyelven, amelyen ti is, akkor egy nagyon nehéz, komplikált lépést kell megtennetek: Írni neki egy levelet, megkérni, hogy hagyjon titeket békén, ti sem ártotok neki, ő sem nektek. Azzal, ha támadjátok, semmire sem mentek, akkor csak visszatámad titeket. Mellesleg az is szóba eshet, hogy csal, de én sokkal valószínűbbnek tartom azt az eshetőséget, miszerint sok pénzt fektet a játékba, vagyis RENGETEG rubintot vásárol. Szerintem így lehetséges csak az, amit leírtál.
2017. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit máskép volt az egész amit leírtál. De már szerintem nem is játszik. Meg mi is olyan szinten vagyunk már, hogy akármelyikünk eltudná intézni megeröltetések nélkül. Mivel már 70+ tehát legendások vagyunk. Rengeteg ember több milla arany. Tehát ha még játszana ártani akkor se tudna. De köszi a választ. És igen magyar volt. Az erödjei televoltak lakóházzal ezért volt ennyi pénze. Most az egyetlen ellenfél, hogy az eszköz elfogy, mert az emlékművel nem lehet szállítani eszközt. Arra tud valaki valami megoldást?
2017. jún. 24. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!